Новини КОДА
У КОДА відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.09.2017 06:22
19 вересня 2017 року під головуванням першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Савченка проведено позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
 
Предметом обговорення було питання щодо протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей: закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, оздоровчих та фізкультурно-оздоровчих закладів та інших, в тому числі об’єктів організованого відпочинку дітей в районах та містах обласного значення. Члени Комісії заслухали доповіді керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, а також аналіз реального протипожежного стану об’єктів від Головного управління ДСНС у Київській області.
 
За результатами засідання винесено ряд рішень щодо проведення заходів з покращення ситуації протипожежного стану об’єктів державної, комунальної та приватної власності з масовим перебуванням людей. Зокрема, провести позапланові перевірки стану дотримання вимог протипожежної безпеки у закладах, які знаходяться на особливому контролі;  затвердити плани навчань з керівниками закладів щодо додержання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки та організувати тренування особового складу з евакуації людей з елементами пожежогасіння; посилити популяризацію безпеки життєдіяльності серед дітей та молоді тощо. Також комісією доручено Головному управлінню ДСНС у Київській області звертатись до Адміністративного суду про часткову або повну призупинку експлуатації об’єкту, у випадку виявлення порушень, які несуть загрозу життю і здоров’ю людей.
 
Нагадаємо, 18 вересня голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган доручив першому заступнику Олександру Савченку організувати проведення комплексу заходів з питань перевірки системи протипожежної безпеки усіх суб’єктів господарювання на території Київської області.
Обновлено ( 22.09.2017 06:23 )
 
Губернатор Київщини презентував новий порядок розподілу бюджету області PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.09.2017 06:19

Сьогодні, 21 вересня 2017 року, очільник Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган під час розширеної наради презентував новий порядок розподілу бюджету Київської області. У нараді взяли участь понад 700 осіб. Серед присутніх — практично всі сільські, селищні й міські голови Київщини, голови районних рад та районних адміністрацій, мери міст обласного значення, керівництво й депутати київської обласної ради.

Обновлено ( 22.09.2017 06:21 )
Читати далі...
 
На місцях повстанської слави PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.09.2017 08:15

 

На вихідних, 15-17 вересня, у лісах повстанської слави біля села Мигалки Бородянського району відбувся вишкіл для 40 юнаків та дівчат з різних куточків Київської області.

Вже втретє на цьому місці МГО «Моноліт 1044» проводить вишкіл не тільки з метою фізичного і духовного загартування молодого покоління українців, а і вшановуючи бійців УПА, які загинули тут в далекому 1944 році в нерівному бою з військами НКВС. Цього року захід «Мигалки-2017. Місце повстанської слави» вперше відбувся за підтримки Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської ОДА.

Протягом вихідних молодь мала змогу удосконалити свої знання та навички з виживання, саперної справи, теоретичних знань про зброю, тактичної та цивільної медицини. Крім того, в програму входила інтенсивна фізична підготовка. Учасники вишколу долали смугу перешкод, здійснювали марш-кидок та тренувалися у спарингах. Всі отримані знання та вміння молодь закріпила під час гри в пейнтбол.

«Для нашої організації «Мигалки-2017» - це черговий крок вперед, адже ми вперше наші ініціативи отримали підтримку обласної влади. Більше того, ми протестували нову систему виховання молоді та нові можливості перевірки якості проведених навчань. Нам є ще над чим працювати, щоб кожен захід був максимально ефективним та цікавим", - говорить голова МГО «Моноліт 1044» Руслан Микула.

«Три дні вогнищ і бесід, три дні марш-кидків та смуг перешкод, три дні яскравих емоцій та шалених вражень, три дні цікавезного спілкування та дискусій. Це були дні, що точно змінюють тебе і світ навколо!», - ділиться враженнями учасниця вишколу Тетяна Ключник.

У листопаді МГО «Моноліт 1044» за підтримки Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання планує провести захід «Національна політична академія – школа лідера».

 

 
Адресна матеріальна допомога сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї КОДА. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.07.2017 21:48

19 липня 2017 року відбулося чергове засідання постійної комісії з надання адресної матеріальної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї КОДА.
         Так, було розглянуто та затверджено 46 заяв учасників АТО, 1 заява від родини військовослужбовця, який загинув на території проведення АТО, 73 заяви військовослужбовців,  які проходять військову службу за контрактом, 5 заяв від сімей поранених в зоні АТО військовослужбовців, 51 заява від членів сімей загиблих військовослужбовців на отримання щорічної допомоги ( 46 сімей).

         Загалом, станом на 19.07.2017 року комісія розглянула та затвердила     1118 заяв військовослужбовців, які беруть участь в АТО, 56 заяв від поранених військовослужбовців в зоні проведення АТО, 23 заяви від сімей, родичі яких загинули в зоні проведення АТО, 1 заяву від родичів полоненого військовослужбовця, 475 заяв військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом, 5 заяв від демобілізованих військовослужбовців, 153 заяви від сімей загиблих військовослужбовців на отримання щорічної допомоги (140 сімей). Загальна сума по усіх виплатах для військовослужбовців та їх родин склала 14 401 527,03 грн.

         Також з початку року було виплачено матеріальну допомогу 70 родинам які опинилися в складних життєвих обставинах на загальну суму 890 975 грн., а також виплачено щорічну матеріальну допомогу 57 родинам загиблих військовослужбовців в Афганістані на суму 547 200 грн.

         Збір документів на отримання матеріальної допомоги продовжується.          Комісія щосереди розглядає подані документи.

Обновлено ( 19.07.2017 21:50 )
 
Щодо надання адресної допомоги військовослужбовцям та їх сім’ям PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.07.2017 05:58

 

12 липня відбулося чергове засідання постійної комісії з надання адресної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА.

На комісії було затверджено: 74 заяви учасників АТО; 1 заяву від родини військовослужбовця, який загинув на території проведення АТО; 50 заяв військовослужбовців,  які проходять військову службу за контрактом; 4 заяви від поранених в зоні АТО військовослужбовців; 32 заяви від сімей загиблих військовослужбовців на отримання щорічної допомоги.

Обновлено ( 17.07.2017 06:00 )
Читати далі...
 


Сторінка 1 із 18

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld