Центр зайнятості інформує
Навчання фахівців Бородянського районного центру зайнятості PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.06.2018 06:20

 

15 червня 2018 року провідним інспектором з питань запобігання та виявлення корупції Київського обласного центру зайнятості Коломійцем О.Ю. було проведено навчання фахівців Бородянського районного центру зайнятості з правовими засадами запобігання корупційних та пов`язаних з корупцією правопорушень у сфері діяльності Державної служби зайнятості відповідно до ЗУ «Про запобігання корупції» та відповідальністю за вчинення корупційних та пов`язаних з корупцією правопорушень.


 
«Залучення до ринку праці найуразливіших груп населення і жінок» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.06.2018 06:00

 

 

Одним з напрямків розвитку державної служби зайнятості, як сервісної установи сучасного формату є клієнтоцентрований підхід до обслуговування безробітних осіб в т. ч. квотних категорій населення.

         З зв’язку з цим перед службою зайнятості постало завдання щодо застосування нових методів, спрямованих на запобігання довготривалому безробіттю, розширення переліку заходів взаємодії з безробітним населенням  з урахуванням їх індивідуальних характеристик, мотивації та потенціалу до працевлаштування.

Читати далі...
 
Виїзд мобільного центру Бородянського районного центру зайнятості в с. Мирча та с. Качали. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.06.2018 05:57

 

 

      З метою презентації послуг служби зайнятості, надання інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг, презентації актуальних вакансій 14 червня  2018 року директор Бородянського районного центру зайнятості С.А. Колосовський  разом з фахівцями центру зайнятості, а також спільно з соціальними партнерами: представниками  Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення «Довір’я», а також Управління соціального захисту населення Бородянської РДА  відвідали с. Мирча та с.  Качали. 

Читати далі...
 
Робоча зустріч з ТОВ «Бородянське ХПП» - виробником сільськогосподарської продукції. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.06.2018 05:27

 

       З метою вивчення специфіки роботи сільськогосподарського підприємства «Бородянське ХПП» відбулася робоча зустріч директора Бородянського районного центру зайнятості  Колосовського Сергія  Анатолійовича, фахівців сектору по роботі з роботодавцями, начальника відділу агропромислового комплексу Бородянської РДА Фурт Тамари Григорівни  з директором  даного товариства  Правдивим Олегом Миколайовичем.

       Під час зустрічі завідуюча лабораторією ТОВ «Бородянське ХПП» Мельниченко Ніна Іллівна  провела  екскурсію по підприємству, яке   займається  вирощуванням зернових культур – пшениця, соняшник, кукурудза та реалізацією до багатьох країн Євросоюзу. Зберігання продукції здійснюється виключно на сертифікованих елеваторах.
     На сьогоднішній день ТОВ «Бородянське ХПП» обслуговує Бородянський,  Бориспільський, Макарівський район.      

        Під час зустрічі з керівництвом підприємства було обговорено питання укомплектування вакансій, в тому числі і для виконання тимчасових робіт, можливість отримання компенсації єдиного внеску у разі створення нових робочих місць, стажування на робочому місці та шляхи подальшої співпраці.

        В ході зустрічі було подані вакансії на посади – вагарів,  операторів сушильних установок, слюсарів-ремонтників, підсобних робітників, лаборантів – візіровщіків та інші.


 
Професіографічна екскурсія для учнів 7 класу PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.06.2018 05:40

 

До міжнародного Дня захисту дітей фахівці Бородянського районного центру зайнятості Яценко О.В. та Бабаян А.Е.  01 червня 2018 року провели професіографічну екскурсію для учнів 7 класу Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2  в 8 Державний  пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області.

Командир відділення Федоренко Микола Михайлович ознайомив учнів з професією пожежний-рятувальник та з спорядженням пожежних-рятувальників, а саме: пожежний автомобіль, захисне спорядження, вогнегасник.

Учні з цікавістю слухали про проведення заходів, спрямованих на попередження виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж, мінімізації їх наслідків та спробували себе в ролі пожежного-рятувальника.

Дана екскурсія була дуже цікавою для дітей, змістовною та актуальною, враховуючи важливость даної професії.


 


Сторінка 1 із 19
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld