Центр зайнятості інформує
Презентація Національної гвардії України PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.02.2019 06:59

 

 

         З метою проведення профорієнтаційних заходів про діяльність Національної гвардії України та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів  України  від 01 лютого 2017 року № 100-р «Про схвалення Концепції розвитку  Національної гвардії на період 2020 року» в приміщенні Бородянської  районної  філії  КОЦЗ  було проведено презентацію військової служби за контрактом в Національній гвардії України для клієнтів служби.

        Старший офіцер відділу комплектування Іміджево - видавничого центру Національної гвардії України у м. Києві та Київській області Олександр Шинкаренко детально ознайомив всіх присутніх щодо можливості проходження військової служби за контрактом в лавах Національної гвардії України та наголосив, що військова служба – це гідне щомісячне матеріальне забезпечення, повне медичне забезпечення, речове та продовольче забезпечення, навчання у відомих вищих навчальних закладах, військова кар`єра та пільги для військовослужбовців та членів сім`ї.

     По закінченню заходу відбувся обмін контактами між учасниками, а також було узгоджено індивідуальні зустрічі для проведення співбесід.

 

 


 
Аграрії майбутнього PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.02.2019 07:06

 

 

         

          13  лютого 2019р., провідним   фахівцем  з питань зайнятості відділу  надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості -  Наталією Ус  проведено профорієнтаційний урок «Професії майбутнього для аграрного сектору»  в Бородянській    СЗОШ І-ІІІ  ступенів  № 2 у   8 Г  класі.

         Метою  проведення  уроку  є   ознайомлення учнів  з  професіями  майбутнього   для  аграрного  сектору. 

          В  інтерактивній  формі обговорено важливість  затребуваних   в  майбутньому   десятиріччі  професій   аграрного  сектору ,  а саме :

           - агрокібернетика,

          - оператора  автоматизованої сільгосптехніки,

           - агронома-економіста,

           - сільськогосподарського  еколога,

           - фахівця   з вирощування  генно-модифікованих  

              сільськогосподарських культур  і розведення  худоби із          

              застосування    генної  інженерії,

            - виробник органічних  продуктів харчування .

Взяли  участь   в  інтерактивному  занятті   15  учнів та 1 педагог.

    


 
Виїзний прийом громадян PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.02.2019 07:08

 

 

 

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, оперативного і безперешкодного реагування на потреби осіб з числа безробітних у сфері соціального захисту та подолання безробіття, надання якісних соціальних послуг роботодавцям, 12 лютого 2019 року заступником директора начальником відділу надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості І.Дубинюк було проведено виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об’єднаній територіальній громаді.
На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги, що надає служба зайнятості, а також ознайомлено з «Порядком реєстрації, переєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 року №792, який вступив в дію з 01.01.2019 року.

 

 

Під час прийому громадян також було ознайомлено з актуальними вакансіями на ринку праці району та з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавця.

 

 
«Нові професії у сфері екології та збалансованого природокористування» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
31.01.2019 07:22

 

          30  січня 2019 р., провідним   фахівцем  з питань зайнятості відділу  надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості -  Ус Наталією Леонідівною  проведено інтерактивний профорієнтаційний урок   «Нові професії у сфері екології та збалансованого природокористування»  у  8   класі  Бородянської спеціалізованої школи–загальноосвітнього закладу І-ІІІ  ступенів  №1 з поглибленим  вивченням  окремих предметів.

        Метою  проведення  уроку  є   ознайомлення учнів  з сучасними  тенденціями  на світовому  і національному ринках праці, професійними назвами робіт майбутнього  та  основними  передумовами   успішної кар’єри.

         Під час уроку з учнями було обговорено професію еколог та про новітні професії в сфері екології такі як: екоаудитор, рециклінг-технолог, екопровідник, парковий еколог, спеціаліст з подолання системних екологічних катастроф, ековожатий, фахівець з боротьби зі зміною клімату.

        Присутні  28  учасників заходу, з них 27  учнів та 1 педагог.

   

 
Виїзні прийоми громадян PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
31.01.2019 07:20

 

 

     29 січня 2019 року директор Бородянської районної філії КОЦЗ Колосовський С. спільно з соціальними партнерами - представниками Бородянського відділу обслуговування громадян Ірпінського ОУПФУ Київської області, а також Управління соціального захисту населення Бородянської РДА   взяв участь у виїзних прийомах громадян  в смт. Клавдієво-Тарасове та с.Бабинці, які провів заступник голови Бородянської районної державної адміністрації В. Корнієнко.  

        Під час прийомів, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, про наявні, актуальні вакансії в Бородянському, Ірпінському та Києво-Святошинському районах.


 


Сторінка 1 із 29
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld