Центр зайнятості інформує
«Ярмарок вакансій» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.04.2019 06:09

 

      11 квітня 2019 року в приміщенні Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся «Ярмарок вакансій»  для  клієнтів служби зайнятості та роботодавців. В заході прийняли участь представники Національної Гвардії України, ТОВ «ЮТЕМ-ІНЖИНІРИНГ», ТОВ «БЕРІ КОМЕРЦ» та 24 особи, які перебувають на обліку в  Бородянській районній філії КОЦЗ.    

       Директор Бородянської районної філії С. Колосовський  наголосив на дієвих формах співпраці державної служби зайнятості та роботодавців  щодо офіційного працевлаштування та укомплектування актуальних вакансій, акцентував увагу на основних тенденціях місцевого ринку праці.

     Заступник директора начальник відділу надання соціальних послуг І. Дубинюк ознайомила  з особливостями працевлаштування в сучасних ринкових умовах, перевагами  залучення до тимчасових робіт,  новими впровадженнями електронних сервісів у діяльність державної служби зайнятості, а також  проінформувала про актуальні вакансії в районі та поза його межами.

     Профконсультант А. Бабаян ознайомила з можливостями використання сучасних профорієнтаційних сервісів служби зайнятості, з організацією професійного навчання та напрямками, за якими проходять навчання безробітні громадяни.

      В ході проведення ярмарки вакансій представники роботодавців ознайомили шукачів роботи зі специфікою діяльності зазначених підприємств, професії та посади в яких виникає кадрова потреба, умовами та рівень оплати праці, графіки роботи, соціальні гарантії, якими забезпечуються працівники даних підприємств. Обговорили питання стажування, можливість отримання тимчасової роботи, потенційні перспективи кар’єрного зростання.

      По закінченню заходу відбувся обмін контактами між учасниками, а також було узгоджено індивідуальні зустрічі для проведення співбесід на підприємствах, 6  осіб отримали направлення на працевлаштування.

 

 


 
У рамках двомісячника благоустрою PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.04.2019 06:23

 

 

5 квітня в рамках проведення в Бородянському районі двомісячника благоустрою населених пунктів  працівники Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості взяли участь в генеральному прибиранні прилеглої території служби зайнятості, висадці зелених насаджень,  наведенні  ладу - одним словом, боролися за чисте довкілля.


 
У Бородянській районній філії Київського обласного центру зайнятості проведено суботник PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.04.2019 06:10

 

 

28 березня на виконання розпорядження Бородянської районної державної адміністрації  від 15.03.2019 року № 80 «Про проведення в Бородянському районі двомісячника благоустрою населених пунктів» з метою забезпечення утримання території населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення в Бородянській районній філії Київського обласного центру зайнятості  проведено суботник на території служби зайнятості та за його межами із залученням всіх співробітників філії.

 Директор Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергій Колосовський  22 березня в рамках акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”  взяв  активну участь у  створенні нового лісового насадження в Поташнянському лісництві Державного підприємства "Тетерівське лісове господарство" на площі 0,7 га, на якому  було висаджено лісові культури сосни звичайної.

 Також за сприянням Бородянського управління житлово-комунального  господарства  були  організовані оплачувані тимчасові роботи по благоустрою і впорядкуванню селища Бородянка із залученням 11 осіб, які перебувають на обліку в Бородянській районній філії КОЦЗ. Безробітні наводили лад, збирали сміття, підмітали вулиці, зрізали дерева, білили бордюри.

      

вик. Ю.Воронцова

(04577)5-15-55


 
«День відкритих дверей Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.03.2019 21:15

 

 

20 березня 2019 року відбувся профінформаційний масовий захід День відкритих дверей Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості. В даному заході взяли участь: директор С. Колосовський, заступник   директора - начальник   відділу   надання   соціальних     послуг

І. Дубинюк, фахівець сектору взаємодії з роботодавцями Ю.Воронцова, профконсультант  А.  Бабаян, менеджер з персоналу ТОВ «Пісківський завод скловиробів» Ю. Гузікова, заступник директора навчально - наукового центру інноваційних освітніх технологій І. Кожевніков та начальник відділу інноваційних технологій І. Верховцева Національного університету державної фіскальної служби  України і  29 безробіних осіб, які перебувать на обліку в службі зайнятості.

Подробнее...
 
«Майбутнє міст в руках професіоналів – урбаністів» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.03.2019 21:13

 

          20 березня 2019р, фахівцем Бородянської районної   філії Київського обласного центру  зайнятості,  на  виконання  заходів щодо реалізації  Регіональної програми  щодо  професійної орієнтації населення на  період до 2020 року, та  відповідно до Меморандуму  про співпрацю та взаємодію  між  Бородянською районною  філією Київського  обласного  центру зайнятості та   відділом освіти  Бородянської  районної державної  адміністрації - проведено  Інтерактивний  профорієнтаційний урок «Майбутнє міст  в руках  професіоналів – урбаністів»  в Бородянській    СЗОШ І-ІІІ  ступенів  № 1 у   8  класі.

         Провідний   фахівець  з питань зайнятості відділу  надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості -  Наталія  Ус  ознайомила    учнівську   молодь  з

 сучасними тенденціями на світовому і національному ринках праці, професіями майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри.

      Отримана інформація допоможе учням зорієнтуватися в професіях, які будуть найбільш затребуваними на ринку праці в майбутньому в  сфері   управління  містом.     

  

Взяли  участь   в  інтерактивному  занятті  22  учні та 1 педагог .

 

 


Сторінка 1 із 31
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld