Бородянська районна філія КОЦЗ інформує
Засідання комісії райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і засідання робочої групи РДА з питань легалізації виплати заробітної плати PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.08.2019 06:55

 

 

16 серпня відбулось засідання комісії райдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і засідання робочої групи РДА з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням заступника голови Бородянської районної державної адміністрації Валентина Корнієнка.

Читати далі...
 
Презентація фермерського господарства «Пан Равлик» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.08.2019 09:02

 

 

 З метою підвищення результативності співпраці з роботодавцями директор Бородянської районної філії Сергій Колосовський та фахівці сектору взаємодії з роботодавцями 15 серпня 2019 року відвідали фермерське господарство «Пан Равлик», яке знаходиться за адресою: с. Загальці, вул. Незалежності, 179.

 Фермерське господарство «Пан Равлик»  - це  власна  равликова ферма, яка  спеціалізується на розведенні та реалізації равликів сімейства HELICIDAE, роду Helix (Maxima, Aspersa Muller) для забезпечення споживання цієї продукції в Україні та за її межам. Керівник господарства Сергій Д`яченко  провів екскурсію по фермі та розповів, що фермерське господарство «Пан Равлик» не лише ідентифікується з таким специфічним продуктом, як равлик, а постійно вдосконалюється і намагається зробити свою пропозицію більш конкурентоспроможною. Саме в цих цілях проводиться масштабне спаровування та вирощування поголів’я равликів з метою подальшої переробки яєчок на ікру і слизу для фармацевтики та косметології. Ікра з равликів «біла ікра» – це вишуканий продукт з неповторним смаком і ароматом. Равликова ікра – це ідеальний додаток до основних страв і закусок, а також десертів.

Директор філії Сергій Колосовський  наголосив про переваги співпраці між службою зайнятості та фермерським господарством «Пан Равлик» у пошуку кваліфікованих кадрів. Також було обговорено можливість отримання компенсації єдиного внеску у разі створення нових робочих місць, стажування на робочому місці, ознайомлено з сервісом «електронний кабінет роботодавця» на сайті служби зайнятості.

 Фермерське господарство «Пан Равлик» - це достойний приклад ведення малого та середнього бізнесу в нашому регіоні, в деякій мірі «ноу-хау», яке є новим напрямком розвитку фермерства в Україні.  

 

 
Презентація ПРАТ «КИЇВХЛІБ» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.08.2019 09:00

 

 

         З метою підвищення результативності співпраці з роботодавцями в приміщенні Бородянської районної  філії КОЦЗ 14 серпня 2019 року відбулась презентація роботодавця – ПРАТ «КИЇВХЛІБ». Це найбільший столичний виробник хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів, що вже понад 85 років утримує провідні позиції у галузі вітчизняного хлібопечення.

       Менеджер з підбору персоналу Вікторія Скотар  детально ознайомила всіх присутніх зі специфікою діяльності товариства, з вимогами на вакантні посади укладальників-пакувальників, пекарів, вантажників, транспортувальників,  умовами та рівнем оплати праці, графіком роботи, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники ПРАТ «КИЇВХЛІБ». Також обговорили питання стажування, можливість отримання тимчасової роботи, потенційні перспективи кар’єрного зростання.

        В кінці заходу з кандидатами, які зацікавилися роботою було проведено в офісі роботодавця співбесіду на зайняття вакантних посад.

 


 
Офіс роботодавця працює!!! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.08.2019 06:40

 

 


 

 

      08  серпня  2019 року в офісі роботодавця Бородянської районної філії КОЦЗ відбулась презентація ТОВ «Овочева скарбниця», яке є лідером на ринку праці з постачання свіжих овочів та салатів. Помічник директора підприємства Дубейко Світлана провела співбесіди з кандидатами на зайняття вакантних посад, таких як готувачів харчової сировини, вантажників, водіїв автотранспортних засобів. Ознайомила шукачів роботи зі специфікою діяльності товариства, умовами та рівнем оплати праці, графіком роботи, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники ТОВ «Овочева скарбниця». Також обговорили питання стажування, можливість отримання тимчасової роботи, потенційні перспективи кар’єрного зростання. Всім кандидатам,  які зацікавились в пропозиціях  роботи були видані направлення на працевлаштування.

 


 
Виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об'єднаній територіальній громаді. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.07.2019 07:14

 


      З метою наближення соціальних послуг до клієнтів у сфері соціального захисту та подолання безробіття, надання якісних соціальних послуг, як для шукачів роботи так і для роботодавців 23 липня 2019 року директором Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергієм Колосовським та провідним фахівцем сектору по роботі з роботодавцями Юлією Воронцовою, відповідно до Угоди про спільну діяльність між Пісківською ОТГ та  Бородянською районною філією КОЦЗ  проведено виїзний  прийом громадян в Пісківській селищній об'єднаній територіальній громаді. На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги, що надає служба зайнятості, а саме про використання електронних сервісів служби, ознайомлені з актуальними вакансіями на ринку праці району,
з можливістю організації професійного навчання на замовлення роботодавця.

      Разом з тим, відбулась робоча зустріч Сергія Колосовського з керівником відділу освіти, молоді, спорту та зовнішніх зв'язків виконавчого комітету ради Пісківської селищної ОТГ  Наталією Новіковою по питанню потреби в кадрах та затвердження перспективного плану профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю на навчальний рік.

.


 


Сторінка 1 із 38
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld