Центр зайнятості інформує
Міні-ярмарка вакансій 14 вересня 2017 року PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.09.2017 05:57

                             

           З метою надання якісних послуг роботодавцям та незайнятому населенню, підвищення результативності співпраці з роботодавцями в приміщенні Бородянського районного центру зайнятості 14 вересня 2017 року відбулась міні-ярмарка вакансій за участі  ТОВ «Ремсільгоспбуд» та   ТОВ «Овочева скарбниця» смт. Бородянка для безробітних та шукачів роботи.

Директор центру Сергій Колосовський  ознайомив присутніх з послугами служби зайнятості населенню та роботодавцям та наголосив, що головне завдання служби зайнятості – сприяти працевлаштуванню незайнятих громадян.
Фахівці сектору взаємодії з роботодавцями ознайомили  присутніх з переліком актуальних вакансій по Бородянському району та за його межами, особливостями працевлаштування в сучасних ринкових умовах, про переваги залучення до тимчасових робіт, організацію професійного навчання на виробництві.

Представники підприємств Стеценко Ольга Олександрівна та Музиченко Ігор Олександрович ознайомили безробітних осіб з актуальними вакансіями: кухаря, бармена, офіціанта, вантажника та готувача харчової сировини. Детально розповіли про режим та характер роботи, оплату праці, можливості кар`єрного росту, стажування на робочому місці.

Кожен з числа шукачів роботи мав можливість розповісти про себе, про свій досвід роботи. Бажаючі записали контактні телефони та домовились про зустріч у роботодавців для ознайомлення з робочими місцями.
Захід сприяв прямому контакту тих, хто пропонує роботу та тих, хто її шукає.

Обновлено ( 15.09.2017 06:00 )
 
УВАГА! КОНКУРС! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.09.2017 10:02

        Розпочався відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за кошти державного бюджету, отримані від ЄС

       Мінрегіон інформує про проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримка регіональної політики України.

        Конкурсний відбір проектів здійснюватиметься відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827.       

        Строк, протягом  якого  приймаються проекти для участі у конкурсі  (до 18-00 27 вересня 2017 року).

Документи для реєстрації проектів подавати в паперовій та електронній формі на адресу:

01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9;

e-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Контактні телефони: (044) 278-49-52

 

 

Обновлено ( 11.09.2017 10:02 )
 
Засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.09.2017 06:23

05 вересня 2017р  директор Бородянського  районного  центру  зайнятості  С. Колосовський  прийняв участь у засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке  провів голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов за участі заступника голови Бородянської районної державної адміністрації В.Корнієнка, керівників управлінь,  відділів,  структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ.

Читати далі...
 
Бородянського районного центру зайнятості в Пісківську ОТГ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
01.09.2017 08:28

        Відповідно до затвердженого графіку відвідувань Пісківської селищної об`єднаної територіальної громади  30 серпня 2017 року відбувся виїзд працівників Бородянського районного центру зайнятості  в  Пісківську ОТГ.  Представники служби зайнятості на особистому прийомі надавали послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів; резервування часу у спеціалістів центрів зайнятості через сервіс «Електронна черга» (за наявності доступу до Інтернету), організацію профнавчання на замовлення роботодавця, а також було проінформовано про актуальні вакансії на ринку праці.

 
Бородянський районний центр зайнятості повідомляє: PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.08.2017 06:49

 

Бородянський районний  центр зайнятості

 

 

повідомляє:

з   січня 2017 року  на порталі  Державної служби зайнятості   www.dcz.gov.ua   розпочав   функціонувати  новий сервіс      

«Електронна  черга

реєстрації безробітних».

 

Сервіс забезпечує можливість зарезервувати  час  для відвідування спеціаліста з  метою реєстрації у службі зайнятості  та отримання консультацій.

 

Електронна черга забезпечує підтримку і розширення можливостей  самообслуговування  громадян, зниження впливу фактору географічного  розташування на  отримання  послуг, отримання повного спектру послуг  без погіршення якості.

 

Використовуйте  новий сервіс 

«Електронна черга

реєстрації безробітних»

 

 

 

 


Сторінка 1 із 7

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld