Центр зайнятості інформує
День відкритих дверей PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.11.2017 10:31

22 листопада  2017 року  фахівці  Бородянського районного центру зайнятості  разом з представниками Бородянського бюро правової допомоги та Ірпінського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області провели  «День відкритих дверей». 

Метою заходу було обговорення питання щодо переваг офіційного працевлаштування безробітних осіб,  ознайомлення відвідувачів з напрямками роботи Бородянського бюро правової допомоги, об'єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області, надання можливості громадянам отримати кваліфіковані роз’яснення та відповіді від спеціалістів Пенсійного фонду, юридичної правової допомоги та фахівців служби зайнятості. 

Подробнее...
 
Виїзд в Пісківську ОТГ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.11.2017 10:28

                       

     На виконання Угоди про спільну діяльність між Бородянським районним центром зайнятості та Пісківською селищною об`єднаною територіальною громадою та відповідно до затвердженого графіка відвідувань 21 листопада 2017 року відбувся виїзд працівників Бородянського районного центру зайнятості в Пісківську ОТГ.

Читати далі...
 
Виїзд Бородянського мобільного центру зайнятості в с. Озера PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.11.2017 22:06

     
  З метою презентації послуг служби зайнятості, надання інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг, презентації актуальних вакансій 15 листопада 2017 року фахівці Бородянського районного центру зайнятості спільно з соціальними партнерами: представниками Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення «Довір’я», Управління Пенсійного фонду в Бородянському районні, а також Управління соціального захисту населення Бородянської РДА відвідали с. Озера.
Представники служби зайнятості на особистому прийомі в сільській раді надавали послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та необхідного переліку документів, організацію профнавчання на замовлення роботодавця, а також було проінформовано про актуальні вакансії в Бородянському, Ірпінському та Києво-Святошинському районах.

Читати далі...
 
Презентація послуг служби зайнятості PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.11.2017 10:04

 

14 листопада з метою презентації послуг служби зайнятості, надання інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг, презентації актуальних вакансій директор Сергій Колосовський та провідний фахівець Бородянського районного центру зайнятості відвідали Пісківську об`єднану територіальну громаду.

Читати далі...
 
Презентація Datagroup PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.11.2017 10:54

 

        10 листопада в Бородянському районному  центрі зайнятості відбулась презентація роботодавця ПРАТ «Датагруп» з метою підбору персоналу на посаду «операторів колл-центру». «Датагруп» або Datagroup  — українське підприємство на ринку комплексних послуг зв'язку вже більше 10-ти років. Компанія надає широкий спектр послуг в ІТ сфері: побудова корпоративних мереж, інтернет доступ, доступ до банківських сервісів, послуги дата-центра, передача даних, послуги телефонії. Сьогодні оператор впевнено займає лідируючі позиції в основних сегментах: передача даних, міжнародний транзит трафіку, супутниковий зв'язок. Компанія є найбільш стабільним, надійним і прогресивним оператором фіксованого зв'язку.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 11

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld