Центр зайнятості інформує
Налагодження партнерських стосунків – крок до успіху». PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.12.2018 07:06

 


         З метою налагодження співпраці  та згідно графіку відвідування роботодавців 14 грудня 2018 року відбулася  робоча зустріч директора Бородянської районної філії КОЦЗ Колосовського С.А.  та завідувача сектору взаємодії  з роботодавцями Недашківської Т.Ю. з  директором ТОВ «Яблуко» Муллєром Юрієм Андрійовичем.  Юрій Андрійович провів екскурсію по виробництву підприємства, розповів про напрямок діяльності підприємства, а саме, перероблення та консервування овочів та фруктів, поділився нелегким досвідом управління в сучасних ринкових умовах.
В ході зустрічі було наголошено про переваги співпраці між службою зайнятості та ТОВ «Яблуко», ознайомлено з можливістю отримання компенсації єдиного внеску у разі створення нових робочих місць, організації професійного навчання на замовлення роботодавця, проведення тимчасових робіт.
         Підприємство потребує працівників на посади технолога та підсобних робітників.  За більш детальною інформацією можна звернутись за телефоном (097) 754  08 71.


 
Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.12.2018 07:05

 

 

 З метою надання профінформаційних, профконсультаційних послуг, мотивації до професійного навчання, працевлаштування військовогослужбовців та учасників АТО,  а також повернення їх до трудової діяльності та адаптації на ринку праці, в Бородянській районній філії Київського обласного центру зайнятості 13 грудня 2018 року було проведено  Інформаційний семінар для даної категорії осіб спільно з соціальними партнерами. А саме, в заході взяли участь: начальник Бородянського відділу обслуговування громадян Ірпінського ОУПФУ Київській області Ковальська А., юрист Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення Усенко Н., фахівець соціальної роботи Бородянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кріт І., головний спеціаліст Управління соціального захисту населення Бородянської РДА Нездолій  М., а також роботодавці району: ПП «Еверест – М.С.» та ТОВ «Пісківський завод скловиробів» та  7 осіб з числа демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

   Із вступним словом перед присутніми виступила заступник директора   – начальник відділу надання соціальних послуг – І. Дубинюк, яка повідомила про послуги, що надає  служба зайнятості та більш детально надала інформацію, щодо професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних. Крім того, було проведено презентацію Рівненського ЦПТО ДСЗ з метою мотивації до професійного навчання безробітних, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

     Представники соціальних служб розповіли про широкий спектр послуг, які вони надають даній категорії осіб та відповіли на всі запитання, які цікавили присутніх.

Завідувач сектору взаємодії з роботодавцями – Недашківська Т. ознайомила присутніх з актуальними вакансіями для даної категорії осіб, а також розповіла про переваги працевлаштування квотних категорій громадян.

Під час семінару також були розглянуті питання щодо підтримки та соціального захисту військовослужбовців та учасників АТО, а саме: грошового забезпечення, юридичної  та психологічної підтримки, працевлаштування, пошуку постійної або тимчасової роботи, підвищення кваліфікації, матеріальної підтримки та залучення даної категорії безробітних до громадських та тимчасових робіт.

     Саме координація спільних дій державних установ, громадських організацій та  волонтерів допоможуть демобілізованим воїнам у вирішенні їхніх проблем.


 
Інтерактивний профорієнтаційний урок №4 «Професії майбутнього PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.12.2018 08:23

13 грудня 2018р., провідним   фахівцем  з питань зайнятості відділу  надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості -  Ус Наталією Леонідівною  проведено інтерактивний профорієнтаційний урок №4 «Професії майбутнього. Світові тенденції, що змінюють світ праці вже сьогодні»  в Бородянській спеціалізованій  школі – загальноосвітньому закладі  І-ІІІ ступенів  №1 з  поглибленим   вивченням  окремих предметів   у        8  класі.

          Метою  проведення  уроку  є   ознайомлення учнів  з сучасними  тенденціями  на світовому  і національному ринках праці, професійними назвами робіт майбутнього  та  основними  передумовами   успішної кар’єри.

        Присутні 22  учні 8  класу Бородянської спеціалізованої  школи – загальноосвітнього закладу  І-ІІІ ступенів  №1 з  поглибленим   вивченням  окремих предметів   та  1  педагог.

 

 
інтерактивний профорієнтаційний урок №4 «Професії майбутнього" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.12.2018 07:17

 

12 грудня 2018р., провідним   фахівцем  з питань зайнятості відділу  надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості -  Ус Наталією Леонідівною  проведено інтерактивний профорієнтаційний урок №4 «Професії майбутнього. Світові тенденції, що змінюють світ праці вже сьогодні»  в  Бородянській  СЗОШ І-ІІІ   ступенів  №2 у 8-Г   класі.

        Метою  проведення  уроку  є   ознайомлення учнів  з сучасними  тенденціями  на світовому  і національному ринках праці, професійними назвами робіт майбутнього  та  основними  передумовами   успішної кар’єри.

       Взяли  участь у  профорієнтаційному заході  14  учнів 8-Г  класу Бородянської  СЗОШ І-ІІІ ступенів  №2  та  1  педагог.

    

 


 
інтерактивний профорієнтаційний урок №4 «Професії майбутнього" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.12.2018 07:13

 

11 грудня 2018р., провідним   фахівцем  з питань зайнятості відділу  надання соціальних послуг Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості -  Ус Наталією Леонідівною  проведено інтерактивний профорієнтаційний урок №4 «Професії майбутнього. Світові тенденції, що змінюють світ праці вже сьогодні»  в  Бородянській  СЗОШ І-ІІІ   ступенів  №2 у 8-Б   класі.

        Метою  проведення  уроку  є   ознайомлення учнів  з сучасними  тенденціями  на світовому  і національному ринках праці, професійними назвами робіт майбутнього  та  основними  передумовами   успішної кар’єри.

        Присутні 22  учні 8-Б  класу Бородянської  СЗОШ І-ІІІ ступенів  №2  та  1  педагог.


 

 


Сторінка 1 із 27
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld