Центр зайнятості інформує
Виїзд мобільного центру Бородянського РЦЗ у новостворену Пісківську об'єднану територіальну громаду. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.05.2017 08:18

 

 

Виїзні акції мобільного центру зайнятості у сільську місцевість, консультування зайнятого і незайнятого населення, зустрічі з представниками підприємств, які шукають працівників певних професій є одним із важливих напрямків діяльності служби зайнятості. 

На виконання завдання щодо проведення виїзних заходів з використанням мобільних технологій служби зайнятості 19 травня 2017 року фахівці Бородянського районного центру зайнятості разом із соціальними партнерами відвідали Пісківську об'єднану територіальну громаду. У заході взяли участь: директор Колосовський С.А., заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Дубинюк І.М. та фахівці Бородянського РЦЗ Недашківська Т.Ю., Воронцова Ю.В. та Абакумова Г.Ю., начальник відділу соціальних інспекторів Управління соціального захисту населення Бородянської РДА Горбаченко Т.В., юрист Бородянського районного центру соціально-психологічної реабілітації населення «Довір’я» Усенко Н.В. та практичний психолог  Левченко Н.П.

Обновлено ( 23.05.2017 08:20 )
Читати далі...
 
Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.05.2017 13:13

 

 З метою працевлаштування учасників АТО,  а також повернення їх до трудової діяльності та адаптації на ринку праці, в Бородянському районному центрі зайнятості 12.05.2017 р. було проведено  Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО спільно з соціальними партнерами – представником Бородянського районного військового комісаріату, представником служби у справах дітей та сім'ї Бородянської РДА. В семінарі взяли участь заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг – І. Дубинюк, провідний фахівець з питань зайнятості населення – Г.Абакумова, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім'ї Бородянської РДА - Н. Шандренко, начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Бородянського районного військового комісаріату майор - О. Харченко та 6 демобілізованих учасників АТО, які перебувають на обліку в Бородянському РЦЗ.

Під час наради були розглянуті питання щодо фінансування, підтримки та соціального захисту військовослужбовців – жителів Бородянського району, яких демобілізовано із зони проведення АТО, надання земельних  ділянок під забудову, грошового забезпечення та соціального захисту, а також працевлаштування безробітних з числа військовослужбовців, призначення допомоги по безробіттю, пошуку постійної або тимчасової роботи, підвищення кваліфікації, матеріальної підтримки та залучення даної категорії безробітних до громадських та тимчасових робіт.

Начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Бородянського районного військового комісаріату майор О. Харченко детально розповів про умови контракту, про переваги, які він надає та запропонував демобілізованим контрактну службу – ця робота більш високооплачувана і потрібні тут якраз ті, хто має досвід у військовій справі.

Головний спеціаліст служби у справах дітей та сім'ї Бородянської РДА  Н. Шандренко розповіла про види матеріальних виплат на допомогу воїнам АТО та порядок їх оформлення. Повідомила про можливість оздоровлення в реабілітаційних центрах та санаторіях.

 

 

 

 

                                                                                       Абакумова Г.Ю.   провідний фахівець 

                                                                                       відділу   надання соціальних  послуг 

                                                                                       Бородянського  РЦЗ

 

 

Обновлено ( 18.05.2017 13:16 )
 
Зустріч з 8-м ДЕРЖАВНИМ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИМ ЗАГОНОМ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 27.04.2017 року. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.05.2017 20:33

 

          На виконання листа  Київського обласного центру зайнятості від 12.04.2017 року № 1014/13/9-17  щодо  підбору кандидатур на службу за контрактом у підрозділи пожежно-рятувальної служби  Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області  у приміщенні Бородянського районного центру зайнятості відбулась презентація роботодавця: «8-й Державний Пожежно-рятувальний загін ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій у Київській області».  На заході були присутні начальник частини Антонюк Антон Андрійович, заступник начальника частини Карплюк Іван Миколайович, фахівець з персоналу Павлівська  Надія Миколаївна  та безробітні  особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Обновлено ( 02.05.2017 20:34 )
Читати далі...
 
Зустріч з роботодавцем ТОВ «ЮНАЙТЕД ФОРЕСТ» 21 квітня 2017 року. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.04.2017 06:01

 

           З метою підвищення рівня обслуговування шукачів роботи та роботодавців, оперативного запровадження у практичній роботі служби зайнятості новітніх форм і методів клієнтоорієнтованих підходів та наданні якісних послуг  21.04.2017 року директор Бородянського РЦЗ Колосовський Сергій Анатолійович разом з головою Клавдієво-Тарасівської селищної ради Скибою М.Т. та провідним фахівцем сектору взаємодії з роботодавцями Недашківською Тетяною Юріївною відвідав ТОВ «ЮНАЙТЕД ФОРЕСТ», яке знаходиться за адресою: Бородянський район, смт. Клавдієво-Тарасове, вул. Ворошилова 12А.

      Генеральний директор Дворський Тарас Михайлович привітно зустрів всіх гостей, розповів про напрямок діяльності підприємства, а саме  виробництво паперу, разом з майстром виробничого цеху Мельником Д.В. провів екскурсію по складах, поділився багаторічним, нелегким досвідом управління в сучасних ринкових умовах.

      

Обновлено ( 28.04.2017 06:03 )
Читати далі...
 
Візит до Бородянського району Київської області PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.04.2017 11:31

 

20 квітня 2017 року директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук разом з головним спеціалістом управління профілактики соціального сирітства Міністерства соціальної політики України та  консультантом  проекту Світового банку з робочим візитом побували у Бородянському районі Київської області.

Бюджетна децентралізація створила передумови для поліпшення місцевого самоврядування. Громада смт. Пісківка Бородянського району скористалася новими можливостями, першими створивши об’єднані територіальні громади. Так, у рамках поїздки пройшла зустріч з головою Пісківської об’єднаної територіальної громади, який надав інформацію про підприємства, організації та установи, які працюють у регіоні, проблеми та досягнення в умовах економічної кризи. Висловив зацікавленість у подальшій співпраці зі службою зайнятості з метою вирішення питань зайнятості, створення нових робочих місць та організацію громадських робіт та робіт тимчасового характеру.

Також, у рамках робочого візиту відбулась  зустріч директора Київського обласного центру зайнятості Дениса Дармостука та директора Бородянського районного центру зайнятості Сергія Колосовського з керівництвом ТОВ «Пісківський завод скловиробів», який є одним із найбільших бютжетоутворюючих підприємств району, проводить виробництво високоякісних скловиробів для пивної, слабоалкогольної, лікеро-горілчаної, винної, безалкогольної та консервної галузей. Завод постійно розвивається, і в найближчий час відбудеться  відкриття нової потужної лінії, в результаті якої буде створено близько 200 нових робочих місць. Київський обласний центр зайнятості у травні-червні 2017 року  планує провести  декілька масових заходів, спрямованих на укомплектування вакансій.

 

 

Обновлено ( 24.04.2017 11:33 )
 


Сторінка 1 із 3

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld