Центр зайнятості інформує
Зустріч з роботодавцем ТОВ «ЮНАЙТЕД ФОРЕСТ» 16 серпня 2018 року. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.08.2018 07:31

 

     

           З метою підвищення рівня обслуговування шукачів роботи та роботодавців  16.08.2018 року директор Бородянської районної філії КОЦЗ Колосовський С.А. відвідав ТОВ «ЮНАЙТЕД ФОРЕСТ», яке знаходиться за адресою: Бородянський район, смт. Клавдієво-Тарасове, вул. Ворошилова 12А.

      Генеральний директор Дворський Т.М. розповів про напрямок діяльності підприємства, а саме виробництво паперу, провів екскурсію по складах, поділився багаторічним, нелегким досвідом управління в сучасних ринкових умовах.

       Директор філії  Колосовський С.А. наголосив про переваги співпраці між службою зайнятості та ТОВ «ЮНАЙТЕД ФОРЕСТ», ознайомив з можливістю отримання компенсації єдиного внеску у разі створення нових робочих місць,  організації  професійного навчання на замовлення роботодавця, залученням безробітних осіб на тимчасові  та громадські роботи. В ході зустрічі були подані вакансії на посади: заступник начальника виробництва, столяра, комірників, машиністів різальних машин.

 
Виїзний інформаційно-консультаційний захід в рамках регіональної сільськогосподарської виставки демонстрації – Smart Field Days 2018 PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.08.2018 07:28

 

 

      15 серпня 2018 року директор Бородянської районної філії Колосовський С.А. разом з фахівцями філії, а також спільно з Київським обласним та Києво - Святошинським  центрами  зайнятості прийняли участь у виїзному інформаційно-консультаційному заході в рамках регіональної сільськогосподарської виставки - демонстрації Smart Field Days 2018,  який відбувся на експериментальному полі ВП НУБіП України «Немішаївського агротехнічного коледжу».    

     На захід завітали представники сільськогосподарських товаровиробників, які активно співпрацюють з Державною службою зайнятості та мають актуальні вакансії у сфері сільського господарства, такі як - Філія «Гаврилівський птахівничий комплекс» ТОВ «Комплекс Агромарс», ТОВ «Феракс», ТОВ «ОАЗИС-ПЛЮС» та інші. Також участь у заході взяли 15 осіб, які перебувають на обліку в Бородянській районній філії, а також 35 осіб незайнятого населення та студентської молоді «Немішаєвського агротехнічного коледжу».

     З метою сприяння працевлаштуванню під час проведення заходу для студентської молоді та незайнятого населення було проведено ярмарок вакансій за участі агропромислових підприємств. Учасники заходу, які зацікавилися роботою особисто поспілкувалися з представниками  роботодавців  та домовилось про співбесіду на підприємстві.

      Разом з тим, учасникам заходу було запропоновано профорієнтаційне тестування на визначення професійної спрямованості. Також проінформовано щодо можливостей та перспектив працевлаштування в аграрному секторі, ознайомлено з переліком актуальних вакансій по Києву та по Київській області, про  переваги  залучення  до тимчасових робіт, організацію професійного навчання на виробництві, можливість отримання компенсації єдиного внеску у разі створення нових робочих місць, новими напрямками роботи служби зайнятості в частині надання послуг з рекрутингу.  

         


 
Запрошуємо на навчання з подальшим працевлаштуванням! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.08.2018 13:05

 

 

         Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості запрошує на професійне навчання за такими спеціальностями як: оператор котельні, електрогазозварник, кухар, кондитер, манікарник, перукар, кравець, візажист, адміністратор, пожежний-рятувальник, кадровий менеджмент, організація підприємницької діяльності, фахівець бухгалтерського обліку, оподаткування та аудит, бухгалтер-кадровик, Web-програміст, дизайнер комп’ютерної графіки, Web- маркетинг, оптимізація та просування сайту в пошукових системах та соціальних мереж, спеціаліст з кадрового діловодства зі знанням «1С».

         За більш детальною інформацією можна звернутися за адресою: смт. Бородянка, вул. Центральна, 321 та за телефоном (04577) 5-12-92.

 
Презентація роботодавця ТОВ «КОМПЛЕКС АГРОМАРС» 17.07.2018 року. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.07.2018 07:14

 

 

      В приміщенні Бородянської районної філії КОЦЗ 17 липня 2018 року відбулась презентація роботодавця ТОВ «КОМПЛЕКС АГРОМАРС» за участі начальника відділу з підбору персоналу підприємства  Підгорняк Лариси Вікторівни. Завідувач сектору взаємодії з роботодавцями ознайомила всіх присутніх з послугами служби зайнятості населенню та роботодавцям, розповіла про переваги залучення до тимчасових робіт, організацію професійного навчання на виробництві. Наголосила на тому, що головне завдання служби – сприяти працевлаштуванню незайнятих громадян.
Представник філії «Гаврилівський птахівничий комплекс» презентувала різноманітні вакантні посади пташниць та операторів технологічного обладнання, підсобних робітників по відокремленню філе та шкіри, підсобних робітників на інші ділянки роботи, слюсарів з ремонту устаткування, електрослюсарів, слюсарів-сантехніків, слюсарів-ремонтників, водіїв, бухгалтера, економіста, менеджерів та ін. Компанія «Комплекс Агромарс» займається виробництвом високоякісного м’яса курчат-бройлерів. Також детально розповіла про режим та характер роботи, оплату праці, можливості кар`єрного росту, стажування на робочому місці. Безробітні поділилися своїм досвідом роботи, набутими професійними навичками та отримали вичерпні відповіді на всі поставлені запитання.

 

В кінці заходу, клієнти Бородянської  філії КОЦЗ, які зацікавилися роботою особисто поспілкувалися з роботодавцем щодо проходження співбесіди на підприємстві.


 
Bиїзд фахівця Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.07.2018 05:44

 

10 червня 2018 року відбувся виїзд фахівцем Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості в Пісківську селищну ОТГ відповідно до затвердженого графіку.

На особистому прийомі в селищній раді, громадяни, які звернулися були проінформовані про послуги з питань працевлаштування та соціального захисту на випадок безробіття, зокрема: інформаційно-консультаційні послуги, в тому числі щодо умов порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, а також про актуальні вакансії в Бородянському, Ірпінському та Києво-Святошинському районах

А також проінформовано зайняте та незайняте населення про актуальні вакансії, які потребують укомплектування на ТОВ «Пісківський завод скловиробів», а саме: оператор склоформувальних машин, скловар, контролер якості, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, бухгалтер, інженер, водій навантажувача, укладальник-пакувальник, інженер-електронік, менеджер (управитель) з персоналу, інженер-конструктор, контролер скляного виробництва.

 


 


Сторінка 1 із 21
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld