Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.04.2017 05:43

 

18 квітня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий  провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

У своєму виступі очільник району О.Янковий зупинився на питанні громадського порядку в районі, підкресливши, що відзначення Великодня минуло без надзвичайних подій. В рамках наради також обговорено стан протипожежної безпеки, оренду земель сільськогосподарського призначення та відповідальне ставлення до її використання.

 

 

 

Голова райдержадміністрації О.Янковий повідомив присутнім, що напередодні Пасхи керівництвом відвідано родини загиблих Героїв АТО, які захищали суверенітет України на Сході нашої держави:

 

 

-                     Ми про них пам’ятаємо і пам’ятатимемо завжди, - підкреслив голова райдержадміністрації. – Ми щиро їм вдячні за те, що вони виростили справжніх Героїв, мужніх і відважних воїнів.

На завершення засідання начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Н.Вишинська запросила 20 квітня о 17 год. на звітній концерт дитячої музичної школи, який відбудеться в районному палаці культури ім. Т.Г.Шевченка.

За результатами наради головою райдержадміністрації прийнято ряд рішень та надано доручення.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld