Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.11.2017 07:43

 

6 листопада голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов  провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді розглянуто роботу за минулий тиждень та накреслено плани на поточний період.

 

Під час наради начальник відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та  будівництва РДА Мирослава Шульц розповіла про програму енергозбереження (підвищення енергоефективності) Бородянського району на 2017-2020 роки та менеджмент з    енергозбереження    -   система   управління, спрямований на забезпечення раціонального використання  споживачами паливно-енергетичних   ресурсів. Начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган поінформував присутніх про пожежну ситуацію на території району. Начальник відділу культури, національностей та релігії РДА Наталія Вишинська розповіла про відзначення дня працівника культури та майстрів народного мистецтва. Т.в.о. начальника Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУ НП України в Київській області Олександр Омельяненко повідомив про криміногенну ситуації в районі. У виступі на нараді військовий комісар Бородянського району Сергій Бугаєнко доповів щодо контрактної служби та навчальних зборів резервістів. Головний лікар КЗ БРР «Центральна  районна лікарня» Ігор Чебишев доповів про ситуацію в галузі охорони здоров’я.

 

 

Підсумовуючи виступи, голова Бородянської адміністрації Андрій Анісімов підкреслив важливість впровадження програми енегроефективності, наголосив, що необхідно закріпити відповідальну особу стосовно контролю на кожному підприємстві. Очільник району звернув увагу відповідних служб на належній допомозі учасникам АТО та узагальнені пропозицій щодо розробки стратегії розвитку Бородянського району.

За результатами наради головою райдержадміністрації Андрієм Анісімовим надано відповідні доручення.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld