Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.11.2017 08:19

 

13 листопада голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов  провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді розглянуто роботу за минулий тиждень та накреслено плани на поточний період.

 

У своєму виступі голова райдержадміністрації Андрій Анісімов поінформував присутніх про відзначення професійних свят на поточному тижні та звернув увагу всіх керівників на зміни у діючому законодавстві і використання їх у роботі. А також наголосив на необхідності дотримання законності у здійсненні діяльності ТОВ «АНТАРЕКС - 7» в селі Діброва Козинцівської сільської ради.

 

 

Під час наради головний лікар КЗ БРР «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Микола Бовсуновський розповів про організацію заходів спрямованих на попередження поширення захворюваності на грип та ГРВІ серед населення Бородянського району в епідемічний сезон 2017-2018 років. Начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар доповнила виступ Миколи Бовсуновського інформацією про роботу, яка проводиться по загальноосвітнім закладам району, наголосивши на двох складових для попередження поширення захворюваності дітей – це забезпечення температурного режиму в школах і садочках та проведення необхідної профілактичної роботи. Начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган поінформував присутніх про пожежну ситуацію на території району. Т.в.о. начальника Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУ НП України в Київській області Олександр Омельяненко повідомив про криміногенну ситуації в районі та статистику розкритих злочинів. Головний лікар КЗ БРР «Центральна  районна лікарня» Ігор Чебишев доповів про ситуацію в галузі охорони здоров’я. Начальник Бородянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Олександр Петрук поінформував присутніх про створення міжвідомчої комісії з метою комплексного обстеження навчальних закладів району.  Головний спеціаліст із питань молоді та спорту РДА Максим Горай розповів про результати Спартакіади серед працівників аграрного сектору та переробної промисловості Київської області, що проходила на теренах Бородянського району. Начальник відділу культури, національностей та релігії РДА Наталія Вишинська анонсувала проведення в районному палаці культури ім. Т.Г Шевченка 16 листопада другого заходу Циклу  «Люби і знай свій рідний край» та 17 листопада концертної програми по підтвердженню звання «народного» самодіяльних колективів Бородянщини.

За результатами наради головою райдержадміністрації Андрієм Анісімовим надано відповідні доручення.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld