Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.02.2018 07:32

 

12 лютого т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень та  накреслено плани на поточний період.

 

Начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган доповів на нараді щодо пожеж, які сталися на теренах району. Начальник Бородянського відділення Ірпінського ВП ГУ Нацполіції України в Київській області Олександр Омельяненко поінформував щодо найбільш резонансних подій у районі. Головний лікар КЗ БРР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев повідомив про необхідність закупівлі нового медичного обладнання, зокрема, апарату УЗД.  В.о. начальника управління фінансів РДА Олена Дерун, зокрема, зазначила про надходження коштів по фінансуванню програм «Доступні ліки» і зі забезпечення інсуліном хворих.

 

 

На нараді також виступила начальник відділу культури, національностей та релігій Наталія Вишинська, яка запросила присутніх на мітинги 15 лютого в Бородянці та Немішаєвому до Дня воїнів-інтернаціоналістів, колегію обласного архіву цього ж дня та 17 лютого на районне свято Масляної в Бородянці.

В рамках наради начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко виступила щодо завершення проведення перерахунків субсидій у зв’язку зі зменшенням соціальної норми споживання електроенергії та інших аспектів роботи управління. Нею також повідомлено про відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» волонтера з Немішаєвого Маргарити Павроз.

Головний лікар КЗ БРР «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Микола Бовсуновський зупинився на питанні реформування первинної ланки медицини, озвучивши перспективний план формування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги, актуальне та заплановане забезпечення обладнанням сімейних лікарів, тощо.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Валентином Корнієнком надано ряд доручень.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld