Робоча нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.04.2018 06:18

 

 

4 квітня т.в.о. керівника апарату Бородянської  РДА Юлія Фесюк провела робочу нараду з працівниками райдержадміністрації з питання правових засад створення і умов діяльності первинних профспілкових організацій та розвитку колективно-договірних відносин.

На порядку денному розглянуто питання: про правові засади створення і умови діяльності первинних профспілкових організацій та розвиток колективно-договірних відносин, про визначення переліку державних службовців, які можуть приймати участь  у конкурсі «Кращий державний службовець» згідно умов його проведення.

 

 

Під час виступу на засіданні т.в.о. керівника апарату  райдержадміністрації Юлія Фесюк  акцентувала увагу на тому, що на виконання розпорядження голови Київської ОДА  потрібно посилити співпрацю з профспілковими органами у захисті трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників, вдосконаленні соціального діалогу між місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, роботодавцями та профспілками. Також, вона наголосила на необхідності розвитку колективно-договірних відносин відповідно до ЗУ «Про колективні угоди, договори», «Про соціальний діалог в Україні» та їх нормативно-правові акти у сфері трудових відносин.

Начальник управління соціального захисту РДА Олена Боженко у своєму слові ознайомила присутніх з діяльністю профспілкового комітету Бородянського району та підкреслила важливість сприяння спільно з організаціями профспілок і роботодавців збереженню та створенню первинних профспілкових організацій, забезпеченню належних умов для їх діяльності відповідно до Закону України.

Головний спеціаліст з кадрової роботи відділу юридичного забезпечення та управління персоналом РДА Світлана Антонюк проінформувала присутніх з умовами проведення конкурсу «Кращий державний службовець» та наголосила, що працівники усіх структурних підрозділів райдержадміністрації мають право прийняти участь у вищевказаному конкурсі.

За результатами наради прийнято ряд рішень та надано відповідні протокольні доручення.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld