Громадські слухання з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в смт Клавдієво-Тарасовому

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.04.2018 11:08

 

 

5 квітня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у громадських слуханнях із питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в селищі Клавдієво-Тарасовому. На слуханнях були також присутні начальник Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області Олександр Омельяненко, заступник начальника Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП Андрій Савчук, селищний голова Клавдієва-Тарасового Михайло Скиба, головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи РДА Ірина Боярська, депутати та члени виконкому селищної ради.

 

Відкриваючи зустріч, т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко зазначив, що завдяки таким зустрічам налагоджується взаємодія правоохоронних органів із владою на місцях та громадами, і напрацьовуються шляхи вирішення проблемних питань.

 

 

Начальник Бородянського ВП Олександр Омельяненко  доповів присутнім щодо забезпечення правопорядку в селищі та районі в цілому. У рамках засідання також обговорено питання незаконного ігорного бізнесу, майнових злочинів, бездоглядності неповнолітніх дітей, встановлення в селищі камер відеоспостереження та інш.

 

За результатами зустрічі напрацьовано перспективний план заходів щодо зниження рівня криміногенної ситуації на території Клавідієва-Тарасового.


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld