Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.04.2018 06:27


10 квітня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень та  накреслено плани на поточний період.

 

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб доповіли, що працюють  згідно штатного режиму та відповідного плану роботи.

 

 

Начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган доповів на нараді щодо пожеж, які сталися на теренах району. Начальник Бородянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Олександр Петрук повідомив, що проводиться комплекс ветеринарно-санітарних заходів щодо недопущення розповсюдження африканської чуми свиней та скоро спливає термін встановленого карантину.

На нараді також виступила начальник відділу агропромислового розвитку РДА Тамара Фурт, поінформувавши про готовність аграріїв району до  початку весняно-польових робіт. Начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Наталія Вишинська повідомила про захід, який відбудеться 11 квітня о 12:00 в селі Раска до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів, що співпадає вшануванням світлої пам'яті жителів Раски, невеликого польського села, знищеного фашистами в 1943 році та анонсувала проведення 19 квітня районної краєзнавчої конференції «Люби і знай свій рідний край». Директор Бородянського районного центру зайнятості Сергій Колосовський проінформував присутніх про ярмарку професій, що пройде 18 квітня в Бородянському Аграрному ліцеї.

В рамках апаратної наради селищний голова Бородянки Олександр Сахарук розповів про зустріч з головами сільських та селищних рад району з питання обєднання територіальної громади Бородянщини.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Валентином Корнієнком надано ряд доручень.

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld