Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.04.2018 06:36

 

 

16 квітня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний.

 

 

Т.в.о. голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко під час наради наголосив на важливості прискорення виконання необхідних заходів для впровадження медичної реформи на території району в повному обсязі, підкреслив основні аспекти організації інклюзивного навчання в ЗНЗ району, проведення на належному рівні двомісячника благоустрою населених пунктів, налагодження співпраці з керівниками органів місцевого самоврядування з цього та інших важливих питань життєдіяльності району.

В рамках наради начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган поінформував присутніх про пожежну ситуацію на території району. Начальник Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУ НП України в Київській області Олександр Омельяненко повідомив про криміногенну ситуації в районі та статистику розкритих злочинів. Районний військовий комісар Сергій Бугаєнко відзвітувався про хід проведення призову на строкову службу. Головний лікар КЗ БРР «Центральна  районна лікарня» Ігор Чебишев доповів про ситуацію в галузі охорони здоров’я.  Заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Ольга Килимник поінформувала присутніх про хід впровадження медичної реформи. В.о. начальника відділу освіти ОДА Наталія Гапоненко розповіла про засідання обласного методичного об'єднання керівників авіамодельного спорту "Організація сучасного освітнього простору в авіамодельних гуртках як умова ефективного формування професійних компетентностей вихованців", що відбувся в Бородянському центрі дитячої і юнацької творчості  та про відкриття 12 квітня районного етапу Київського обласного спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя 2018».

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації  надано ряд  доручень, зокрема, створення робочої групи по підготовці до належного відзначення річниці Чорнобильської катастрофи.


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld