Відкриття меморіальної дошки Олександру Сівку в Тетерівській школі

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.05.2018 08:28

 

 

7 травня в Тетерівській школі імені Ніни Сосніної відбулось відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику бойових дій на Сході України Олександру Сівку. Серед чисельних присутніх на мітингу були т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Ірина Тюпа-Гришина, головний редактор районної газети «Вперед» Марія Комар, голова Пісківської селищної ОТГ Анатолій Рудніченко, бійці 95 ДШБ, учасники бойових дій, волонтери, учнівська молодь, представники громади Пісківки та району.

 

 

Виступаючі на мітингу висловили щире співчуття матері та рідним воїна, що віддав життя, захищаючи кожного з нас, захищаючи Україну. Хвилиною мовчання громада віддала шану пам'яті всіх загиблих героїчних і відважних патріотів.

Від вихованців дитячого садочка «Вишенька»  бійці 95 ДШБ отримали на мітингу листи-долоньки, в яких малеча теплими і простими словами подякувала захисникам за сонячне щасливе дитинство під мирним небом своєї країни.

Цього дня Олександру Сівку мало б виповнитись 20 років. Відтепер усміхнений погляд солдата буде щодня зустрічати і проводжати учнів рідної йому школи, навічно вкарбований у мармур.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld