Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.05.2018 08:35

 

 

7 травня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний.

 

 

Начальник Бородянського відділення Ірпінського ВП ГУ Нацполіції України в Київській області Олександр Омельяненко у виступі на нараді повідомив про випадки  телефонного шахрайства, жертвами якого протягом тижня стало декілька довірливих жителів району, закликав до пильності та обов’язкового звернення до поліції.

Начальник відділу освіти Валентина Кухар поінформувала щодо посиленої роботи освітянської галузі протягом травня, серед іншого мова йшла про ЗНО, завершення цього навчального року та підготовки до нового в світлі реформування. Директор Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Ірина Мельниченко зупинилася на темі створення патронатної сімї. Начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко підняла питання покращення технічного забезпечення управління, яке стало більш актуальним у зв’язку зі змінами в законодавстві щодо нарахування субсидій.

Начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Наталія Вишинська запросила всіх до участі в мітингу пам’яті та святковому концерті, присвяченому 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який відбудеться 9 травня о 9.00 на Свято-Михайлівській площі в Бородянці.

В рамках наради також виступив селищний голова Бородянки Олександр Сахарук, який ознайомив присутніх із ходом створення Бородянської ОТГ.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Валентином Корнієнком надано ряд доручень.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld