Урочистості на Бородянщині з нагоди 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.05.2018 06:27

 

9 травня на високій ноті патріотичного піднесення на Бородянщині відбулись урочистості, присвячені 73-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього дня вклонитися ветеранам та вшанувати пам'ять загиблих у тій пекельній борні за свободу до Бородянки завітав із візитом перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов.

 

Під Державним прапором у супроводі козацького маршу колона представників громади пройшла Центральною вулицею Бородянки до Меморіалу Слави, очолювана ветеранами та учасниками бойових дій, керівництвом області, району та селища. Зокрема, т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентином Корнієнком, головою Бородянської районної ради Георгієм Єрком, першим заступником голови РДА Віктором Барчаном, керівником апарату РДА Леонідом Болясовим, селищним головою Бородянки Олександром Сахаруком, т.в.о. військового комісара Євгеном Смоляніновим. Серед почесних гостей були в.о. директора департаменту фінансів Київської ОДА Наталія Остапченко, депутат Київської обласної ради Галина Єрко, директор Немішаївського агротехнічного коледжу Володимир Альохін.

 

 

Чільне почесне місце на площі зайняли учасники Другої світової війни, яких бородянці привітали теплими побажаннями та квітами. Протягом урочистостей хвилиною мовчання, духовним та поетичним словом громада віддавала шану всім загиблим у роки Другої світової, згадувала героїчних та доблесних земляків, завдяки кому в далекому 1945 році в Україні та в усій Європі запанував мир. Панахиду за загиблими в тій війні відслужив благочинний І Бородянського благочиння протоієрей отець Віктор (Талько).

Керівники області, району, селища, громадські діячі, учнівська та студентська молодь поклали квіти до Меморіалу Слави. Т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко спільно з головою Бородянської районної ради Георгієм Єрком вручив ветеранам війни Почесні грамоти, наголосивши у виступі, що слава їхнього героїзму та подвигу назавжди залишиться в серцях поколінь.

По завершенню урочистої частини самобутніми концертними виступами порадували вихованці Дитячої музичної школи, ансамбль «Криниченька» та інші талановиті майстри танцю і співу Бородянщини.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld