Урочистості в Немішаївському агротехнічному коледжі

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.05.2018 06:27

 

 

8-9 травня на теренах Бородянського району в різних форматах відбулись  урочистості з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На мітинг пам’яті до ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» прибули чисельні почесні гості, зокрема, директор департаменту агропромислового розвитку КОДА Сергій Шупик, заступник директора департаменту освіти і науки КОДА Ярослава Тростянська, т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, ректор НУБіП України Станіслав Ніколаєнко, депутат КОР Галина Єрко, ветерани війни та праці, учасники бойових дій, очільники місцевого самоврядування, представники ЗМІ.

 

 

Звертаючись до присутніх, т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко подякував від громади ветеранам за їх ратний подвиг та зазначив, що на прикладі їхньої мужності зросло покоління сучасних захисників суверенітету та незалежності України, яким ми завдячуємо мирним небом над нашою Вітчизною.

В рамках мітингу відбулось покладання квітів до Вічного вогню та вшанування загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.

По завершенню урочистої частини почесні гості відкрили символічну експозицію «Україна – єдина країна», презентував яку директор Немішаївського агротехнічного коледжу Володимир Альохін.

Цього дня на оновленій сцені коледжу свої концертні виступи подарували громаді народний артист України Олег Гаврилюк, народна артистка України Жанна Боднарук, чисельні самодіяльні вокальні та танцювальні колективи Бородянщини.

 

 

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld