Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.05.2018 06:22

 

 

14 травня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

 

Начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган доповів на нараді щодо надзвичайних подій та пожеж протягом зазначеного періоду, зокрема, щодо загибелі на воді 6-річної дитини.

Начальник Бородянського відділення Ірпінського ВП ГУ Нацполіції України в Київській області Олександр Омельяненко поінформував про найбільш резонансні події в районі та ефективну роботу поліції зі розслідування злочинів.

 В рамках наради також обговорено питання реформування первинної ланки медицини, призов на службу в ЗСУ, завершення весняно-польових робіт, нові досягнення спортсменів району в змаганнях різних рівнів.

Начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар повідомила щодо початку ДПА в 4 класах шкіл, активну підготовку до ЗНО, яке знаменує завершення навчального року, до роботи літніх таборів відпочинку та нововведеннях ув освітніх процесах у зв’язку з реформуванням галузі. У своєму виступі начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко зупинилась на питанні нової процедури нарахування житлових субсидій.

Селищний голова Бородянки Олександр Сахарук виступив стосовно створення Бородянської ОТГ та запланованих ремонтних робіт зі  благоустрою селища та у школах.

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентином Корнієнком надано ряд доручень, зокрема, щодо посилення роботи з профілактики та недопущення насилля в сім’ях із дітьми,  щодо контролю за виконанням рішення комісії ТЕБ та НС РДА з питання якості питної води в смт Немішаєве, та інш.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld