Навчання з написання проектів у сфері молодіжної політики для представників інститутів громадянського суспільства Київщини.

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.06.2018 07:32

 

 

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації оголосило обласний щорічний конкурс з визначення проектів у сфері молодіжної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2018 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів.

З метою підготовки інститутів громадянського суспільства до участі у вищезазначеному конкурсі 13-14 червня 2018 року на базі ДОЦ «Дніпро» (смт Козин, Обухівський район) відбудеться навчання з написання проектів у сфері молодіжної політики для представників інститутів громадянського суспільства Київщини.

 

 

До участі у навчанні запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, які мають намір взяти участь у обласному щорічному конкурсі з визначення проектів у сфері молодіжної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2018 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів.

Для участі у заході просимо до 17:00 год. 11 червня 2018 року заповнити гугл-анкету, яка знаходиться за посиланням:

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfR26RKop4afA1OEGvFwpSMLxJuKyOMpTVs8BRaEvAkgChdaA/viewform

 

Харчування та проживання забезпечуються організаторами заходу. Транспортні витрати – за рахунок учасників.

Доїхати до ДОЦ «Дніпро» можна на маршрутних таксі № 311, № 313, які відправляються з автостанції «Видубичі» (станція метро Видубичі). Вийти на зупинці «Дніпро».

Реєстрація учасників: з 9:00 год. до 9:30 год.

 

Контактна особа для отримання консультацій:

Луценко Альона Миколаївна – головний спеціаліст відділу молодіжної політики управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, тел.: 044-285-58-73, 050-868-78-56.

 

 


 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld