Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.06.2018 07:09

 

 

11 червня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі заступника голови Бородянської районної ради Олексія Черкашина, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період.

 

 

Керівники районних служб та установ доповіли на засіданні щодо ситуації, яка склалась у відповідних галузях. Так, начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган зазначив, що протягом тижня надзвичайних подій, окрім ДТП, у районі не сталося. Начальник Бородянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Олександр Петрук поінформував щодо поточного епізоотичного стану в районі та проведеної лікувально-діагностичної роботи.

Окремо на нараді обговорено питання реформування медицини, зокрема, головний лікар Центру ПМСД Микола Бовсуновський надав інформацію щодо підписання декларацій із сімейними лікарями. Головний лікар КЗ БРР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев повідомив про продовження підготовки документації для будівництва нового корпусу лікарні та запросив усіх на святкування Дня медичного працівника, яке відбудеться у великому залі палацу культури імені Тараса Шевченка в Бородянці 15 червня о 12.30.

Начальник Бородянського відділення Ірпінського ВП ГУ Нацполіції України в Київській області Олександр Омельяненко у виступі наголосив, що підпорядкований йому структурний підрозділ минулого тижня спрацював належним чином як на акції протесту, що мала місце в Клавдієве-Тарасовому, так і на ряді громадських обговорень з питань децентралізації та інших питань. Виступ військового комісара Бородянського району Романа  Смольянінова містив інформацію щодо завершення весняного призову на строкову службу до лав ЗСУ та щодо контрактної служби.

 Начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Наталія Вишинська запросила всіх на ряд районних заходів, серед яких – 15 червня – відзначення Дня  медичного працівника, 22 червня – покладання квітів до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні, 22 червня – урочистості до Дня державного службовця, 24 червня – районний захід до Дня молоді, 27 червня – урочистості з нагоди Дня Конституції України.

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентином Корнієнком надано ряд доручень, зокрема, щодо розміщення габаритно-вагових комплексів на а/д «Київ-Ковель», щодо передплати на районну газету «Вперед», тощо.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld