Робоча зустріч з питання впровадження медичної реформи

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.06.2018 06:33

 

 

13 червня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів робочу зустріч із головним лікарем «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Миколою Бовсуновським щодо реформування галузі охорони здоров’я в первинній ланці медицини району. Участь в обговоренні зазначеного питання взяли т.в.о. керівника апарату Бородянської РДА Оксана Павленко, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Оксана Балан.

 

 

Головний лікар «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Микола Бовсуновський під час зустрічі докладно доповів про матеріально-технічне забезпечення сільських та селищних амбулаторій, їхнє наповнення діагностичною апаратурою, про підписання декларацій із сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. Також він озвучив  проблемні питання в окремих амбулаторіях, що наразі потребують вирішення.

За результатами засідання т.в.о. голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко надав ряд доручень, зокрема, активізувати роботу щодо підписання декларацій з пацієнтами в амбулаторіях району, тощо.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld