Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.07.2018 06:52

 

 

2 липня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі заступника голови Бородянської районної ради Олексія Черкашина, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний.

 

 

В ході наради обговорено питання щодо ситуації з пожежами на Бородянщині, криміногенну ситуацію протягом тижня, відбору на військову службу за контрактом в ЗСУ, проведення тендеру на перевезення автотранспортом пасажирів, підготовки до районного фестивалю «Дерево роду».

Головний лікар Центру ПМСД Микола Бовсуновський доповів, що наразі більше 7 400 пацієнтами району підписано декларацію зі сімейними лікарями. Головний лікар КЗ БРР «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев повідомив про складні хірургічні операції, виконані в лікарні цими днями, завдяки яким врятовано двох дітей.  

Селищний голова Бородянки Олександр Сахарук у своєму виступі зупинився на питаннях капітальних робіт і децентралізації, зокрема, ним анонсовано проведення 6 липня в районному палаці культури імені Тараса Шевченка громадських обговорень щодо створення Бородянської ОТГ.

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентином Корнієнком надано доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld