Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.07.2018 06:17

 

 

9 липня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі заступника голови Бородянської районної ради Олексія Черкашина, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та накреслено плани на поточний.

 

 

Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко доповів, що загальна ситуація в районі протягом тижня була контрольованою, поліція працювала зі значним навантаженням, оскільки мали місце ряд заходів за участі великої кількості людей.

Чільним питанням порядку денного апаратної наради був процес децентралізації, який триває в України, зокрема, створення об’єднаних територіальних громад. Присутні у виступах висловили коментарі до результатів громадських обговорень у селах та селищах району, які відбулись днями, зокрема, щодо створення Бородянської селищної ОТГ та приєднання Бабинецької громади до міста Буча.

Т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко поінформував щодо засідання позачергової сесії БРР та доручив начальнику управління соціального захисту населення РДА Олені Боженко провести нараду щодо покращення якості послуг, що надаються громадянам.

Заступник голови Бородянської РР Олексій Черкашин подякував працівникам поліції за належну охорону громадського порядку, зокрема, під час обговорень у селах та селищах питань децентралізації та закликав до активності у проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо цього.

На нараді також виступив селищний голова Бородянки Олександр Сахарук, який наглядно продемонстрував розрахунок фінансової спроможності перспективної Бородянської ОТГ на 2018 рік, який був першим розрахований серед інших проектів ОТГ Київщини завдяки Калькулятору для розрахунку фінансової спроможності перспективних ОТГ, що розроблено за підтримки швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO на замовлення Мінрегіону.

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентином Корнієнком надано доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld