Засідання чергової сесії Бородянської районної ради

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.10.2018 10:41

 

4 жовтня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у роботі 30 сесії Бородянської районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Георгія Єрка. На засіданні також були присутні депутати Київської обласної ради Галина Єрко та Сергій Федорченко, селищні та сільські голови, керівники районних служб та установ, представники ЗМІ.

 

 

 

На порядку денному засідання розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення 24 сесії районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 № 287-24-VII  «Про  районний  бюджет  Бородянського  району на 2018 рік».

2. Про виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку Бородянського району за І півріччя 2018 року.

3. Про інформацію Бородянського відділу Фастівської місцевої прокуратури про стан зміцнення законності та результативності роботи протягом 6 місяців 2018 року.

4. Про внесення змін до складу президії Бородянської районної ради.

5. Про звіт директора комунального підприємства Бородянської районної ради «Об’єднання шкільного харчування» про проведену роботу.

6. Про затвердження Програми розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Бородянського району та відновлення матеріально-технічної бази Комунального некомерційного підприємства Бородянської районної ради «Бородянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018 рік. 

7Про затвердження Програми здійснення компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним або повітряним, або залізничним, або водним транспортом громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорії, на 2018 – 2020 роки.

8. Про внесення змін у Договір від 01.01.2015 № 127 «Про передачу майна комунальної власності спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району, яке передається в оренду».

9. Про внесення змін у Договори від 25.06.2015  № 134 та від 14.06.2014 № 121  «Про передачу майна комунальної власності спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району, яке передається в оренду», укладеного з КЗ БРР «Бородянський центр ПМСД».

10. Про передачу автомобіля «Таврія» з балансу КП БРР «Бородянська МТС»  на баланс  КП БРР «Об’єднання шкільного харчування». 

11. Про  надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району.

12. Про продовження терміну дії договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району.

13. Про розгляд листа відділу освіти Бородянської райдержадміністрації щодо введення штатної одиниці (посади прибиральника) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бородянської районної ради.

14. Про звернення щодо заборони на введення в дію підвищення цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги.

15. Різне.

Більшість рішень порядку денного прийнято депутатами без обговорення, оскільки попередньо було заслухано на відповідних комісіях і президії районної ради.

З першого питання виступила т.в.о. начальника управління фінансів Бородянської РДА Олена Дерун, ознайомивши присутніх із запропонованими змінами до рішення 24 сесії районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 № 287-24-VII  «Про  районний  бюджет  Бородянського  району на 2018 рік», зокрема, щодо збільшення і зменшення планових призначень фінансування, яке стосується головних розпорядників коштів районного бюджету.

З третього питання виступив із доповіддю новопризначений керівник Фастівської місцевої прокуратури Олег Немирівський. Він представив присутнім свого нового заступника Андрія Неродика, який куруватиме Бородянський район, та запропонував районним депутатам озвучити найбільш проблемні питання, що турбують громаду. Депутати обласної ради Галина Єрко і Сергій Федорченко, районний депутат Павло Остапченко та інші учасники засідання довели до відома прокурора нагальну інформацію, що потребує термінового вирішення та належної конструктивної співпраці з прокуратурою. Мова йшла про діяльність КЗ КОР «Бородянкатепловодопостачання», завершення будівництва дитячого садочка в селі Дружня, діяльності ТОВ «Утілсервіс», розгляд ряду вже відкритих кримінальних проваджень, тощо.

Розглядаючи чотирнадцяте питання, депутати прийняли рішення доопрацювати звернення до керівництва країни щодо необґрунтованого підвищення тарифів на газ і житлово-комунальні послуги для населення та встановлення заборони на введення в дію підвищення цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги.

У різному, зокрема, обласний депутат Галина Єрко звернулась до присутніх із закликом налагодження взаємодії усіх гілок влади, вчасного вивчення та висвітлення керівниками місцевого самоврядування потреб кожного села та селища для подальшого узагальнення та фінансування відповідних програм з державного та інших бюджетів. Нею також порушено питання розбудови інфраструктури району, зазначено, що тільки консолідована та злагоджена співпраця громади з усіма обласними депутатами допоможе вирішити нагальні проблемні питання району, зокрема, винесення на розгляд сесії Київської обласної ради питання діяльності їхнього комунального закладу «Бородянкатепловодопостачання».

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld