Зустріч Президента з освітянами країни

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.10.2018 11:11
     Ключ від європейського майбутнього – не лише в реформах економічних і політичних. Нова, процвітаюча Україна, починається з нового підходу до освіти - Президент напередодні професійного свята зустрівся з освітянами з усієї країни.
     Україна виборює свою незалежність одразу на кількох фронтах. Перший - у прямому сенсі слова фронт - сьогодні на Сході. Другий - в мирній частині країни. Але боротьба в ньому теж запекла, хоча й ідеологічна. Президент під час зустрічі з освітянами заявив: реформування освіти - один з основних пріоритетів держави.
Одна з найважливіших складових розвитку політичної нації - підтримка державної мови. Президент привітав ухвалення в першому читанні нового мовного законопроекту, який значно укріплює статус української на всіх рівнях. Проте закликав депутатів припинити чвари і відповідально підійти до підготовки фінальної версії документу.Президент вручив найкращим освітянам країни державні нагороди. І підкреслив: саме завдяки їхній наполегливій праці країна ще швидше рухається вперед. Привітав зі святом Глава держави і українського героя Ігоря Гордійчука.
     За свою європейськість Україна досі платить дуже високу ціну, підкреслив Петро Порошенко. Проте результатом спільної боротьби врешті стане по-справжньому незалежна і сильна українська держава.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld