Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.10.2018 07:15

 

8 жовтня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний.

 

 

У виступі на нараді начальника Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктора Дарагана містилась інформація стосовно ситуації з пожежами. Головний лікар Центру ПМСД Микола Бовсуновський доповів, що 40,5 % населення району уклали декларації зі сімейними лікарями і робота над цим продовжується. Головний лікар Бородянської ЦРЛ Ігор Чебишев повідомив щодо відкриття окремої палати для громадян, стосовно яких триває досудове слідство.

На засіданні виступив військовий комісар Роман Смольянінов щодо призову на строкову службу та Дня призовника, який відбудеться 9 жовтня о 8.00 год. Начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар порушила нагальне питання теплопостачання в навчальні заклади району. Начальник управління соціального захисту населення Олена Боженко поінформувала про семінар в Узині з обміну досвідом надання послуг громадянам в ОТГ. Директор Бородянської районної філії КОЦЗ Сергій Колосовський запросив на семінар фахівців з протидії корупції, який відбудеться 10 жовтня.

Наприкінці апаратної наради виступив начальник Бородянського РП ПрАТ «Київобленерго» Юрій Вакула, який зазначив, що в зв’язку з погодними умовами останнім часом збільшилось навантаження на мережу, що призводить до певних проблем. Селищний голова Бородянки Олександр Сахарук доповів про повну готовність котелень ЖКП до опалювального сезону та про асфальтування вул. Семашка і облаштування там водогону.

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентином Корнієнком прийнято ряд рішень та надано доручення.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld