Шановна громадо!

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.12.2018 08:24

 

 

Рік, що минає, був сповненим важливих та доленосних подій у житті нашої країни і краю. Ми спільно втілювали в життя фундаментальні державні реформи, захищали наш суверенітет та незалежність, перебудовували сьогодення під європейські демократичні цінності.

Радий усіх вітати з тим, що на виконання однієї з наріжних реформ із децентралізації у районі відбулось створення вже другої об’єднаної територіальної громади – Бородянської, що надасть можливість більш об’ємно використовувати кошти на місцеві ініціативи та проекти, підвищувати рівень надання послуг та суттєво оновлювати інфраструктуру сіл і селищ.

 Для майбутнього Бородянщини важливим є виховання та навчання дітей у новій українській школі, пріоритетом якої є повага до учня як особистості, що розбудовуватиме Україну найближчими десятиліттями. Ми також завдячуємо державі за підтримку інклюзивної освіти, що надає можливість отримати знання дітям з особливими освітніми потребами.

Не менш соцільно вагомою є медична реформа, втілення якої наближує лікаря до пацієнта та будує їхні стосунки на більш сучасних засадах. Для цього ми ведемо будівництво нової амбулаторії в Бородянці та Пилиповичах, відбувається реорганізація медичних закладів у світлі створення Бородянського госпітального округу, оновлюється матеріально-технічна база лікарні та ФАПів.

Бажаю всім, аби прийдешній новий рік здійснив найзаповітніші мрії, наповнив сьогодення радістю важливих перемог та великих здобутків. Нехай в любові та добрі зростають діти, виплекані в родинному затишку. Бажаю кожній сімї Бородянщини достатку, злагоди, здоров’я. Миру всім нам і Україні!

Голова

Бородянської районної державної адміністрації                 Вадим Чередник

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld