Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.01.2019 15:28

 

2 січня голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний.

Відкриваючи нараду, керівництво привітало начальника КП БРР «Архітектурне проектно-планувальне бюро Бородянської районної ради» Людмилу Кичигину та вручило їй почесну відзнаку.

 

 

Як зазначив у своєму виступі начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Віктор Дараган, новорічні святкові дні минули в районі без масштабних надзвичайних ситуацій. Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко підтвердив цю інформацію з боку правоохоронних органів.

Начальник відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА Мирослава Шульц доповіла, що житлово-комунальні підприємства та дорожні служби  працюють у звичному режимі, протягом свят мало місце відключення світла. Начальник управління соціального захисту РДА Олена Боженко поінформувала присутніх, що з 1 січня 2019 року  поступово розпочинається процес монетизації субсидій. Директор Бородянської районної філії КОЦЗ Сергій Колосовський повідомив щодо змін у порядку реєстрації безробітних та щодо збільшення штрафу за неофіційне працевлаштування громадян.

За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації Вадимом Чередником прийнято ряд рішень та надано доручення.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld