Робоча нарада з питань децентралізації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.01.2019 07:44

 

 

4 січня голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник провів робочу нараду з питань децентралізації за участі голови районної ради Георгія Єрка, заступника голови адміністрації Валентина Корнієнка, керівника апарату адміністрації Леоніда Болясова, начальника управління фінансів РДА Наталії Остапченко, депутата Київської обласної ради Сергія Федорченка. На засіданні також були присутні керівники органів місцевого самоврядування, що натепер не увійшли до складу створених у Бородянському районі об’єднаних територіальних громад – Пісківської та Бородянської. Зокрема, смт Немішаєве, Клавдієво-Тарасове та Бабинці, сіл Загальці, Здвижівка, Качали, Козинці, Майданівка, Микуличі, Небрат.

 

 

У ході наради обговорено участь зазначених громад у процесі децентралізації, алгоритм подальших дій і напрацювання пропозицій щодо приєднання до існуючих або створення в межах району ще однієї фінансово спроможної ОТГ. Так, головою села Микуличі Петром Перевозником поінформовано присутніх щодо рішення про створення Микулицької ОТГ та відповідної роботи.

В другій частині наради виступив головний лікар КНП «ЦПМСД» Микола Бовсуновський, який зосередив увагу присутніх на існуючих проблемних питаннях у первинній ланці галузі охорони здоров’я та запропонував шляхи їхнього вирішення. Мова йшла в тому числі про співфінансування за рахунок місцевих бюджетів служби невідкладної медичної допомоги.

За результатами засідання головою адміністрації Вадимом Чередником надано доручення.


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld