Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.01.2019 08:08

 

 

8 січня голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єркакерівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. Учасники апаратної наради доповіли про роботу за минулий період та  озвучили плани на поточний.

 

 

 У ході наради обговорено ряд актуальних питань життєдіяльності району, зокрема, стан пожежної та криміногенної ситуації, графік роботи та теплопостачання дошкільних і шкільних навчальних закладів, належне надання послуг житлово-комунальними підприємствами, дорожньо-експлуатаційними службами у зимовий період, збільшення захворюваності населення на грип та ОРВІ, проведення в населених пунктах району громадських обговорень перспективних планів розвитку територій на 2019-2021 рр., тощо.

Начальник управління соціального захисту РДА Олена Боженко поінформувала присутніх про те, що інформація  щодо змін, які відбулися з 1 січня у сфері соціального захисту, і надалі будуть висвітлюватись на офіційному сайті РДА та в районній газеті «Вперед». Редактор районної суспільно-політичної газети «Вперед» Марія Комар, в свою чергу наголосила на гострому питанні несвоєчасної доставки періодичних видань у села та селища району. Начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко під час свого виступу озвучив нагальну необхідність поповнення відділення патрульними та дільничними інспекторами. Селищний голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук повідомив про те, що відбулась 1 сесія Бородянської селищної ради сьомого скликання, на якій були  підведені підсумки місцевих виборів 23 грудня 2018 року та розпочато роботу ради Бородянської об’єднаної територіальної громади. Він також анонсував проведення засідань новостворених комісій та позачергової сесії селищної ради Бородянської ОТГ.

Головний спеціаліст з питань молоді і спорту РДА Максим Горай поінформував про результати футбольного турніру приурочений памяті заслуженого тренера України Віктора Жиліна.

Директор Бородянського районного палацу культури ім. Тараса Шевченка  Наталія Бузовецька запросила усіх присутніх на Різдвяний фестиваль, який відбудеться 12 січня о 14:00 у зазначеному палаці культури.

За результатами наради головою райдержадміністрації Вадимом Чередником прийнято ряд рішень та надано відповідні доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld