Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.02.2019 07:10

 

 

4 лютого заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко провів апаратну нараду за участі заступника голови Бородянської районної ради Олексія Черкашина, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді обговорено роботу за минулий період та накреслено плани на поточний.

 

 

Як зазначив у своєму виступі начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко, тиждень минув без суттєвих надзвичайних ситуацій, водночас найбільшої уваги потребує криміногенна ситуація в Клавдієве-Тарасовому, Бабинцях та Микуличах. Начальник Бородянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в  Київській області Олександр Петрук поінформував присутніх щодо зареєстрованого випадку на захворюваність АЧС та відповідного плану заходів, які буде проведено в селах Озера, Луб’янка та Блиставиця. Головний лікар КНП БРР «ЦПМСД» Микола Бовсуновський повідомив, що 64 % громадян району натепер укладено декларації зі сімейними лікарями у рамках реформи первинної ланки медичної галузі. Він також зупинився на питанні підготовки майданчика під будівництво нової амбулаторії в Бородянці.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Кухар доповіла, що всі заклади освіти району працюють у стабільному режимі, в школах проходять обласні олімпіади, в яких беруть активну участь і бородянські учні. Начальник управління соціального захисту населення РДА Олега Боженко підкреслила у виступі, що всі соціальні виплати за січень здійснено в повному обсязі. Начальник Бородянського РП ПрАТ «Київобленерго» Юрій Вакула наголосив у виступі на нагальній потребі вчасного технічного обслуговування абонентських підстанцій їхніми власниками – фізичними та юридичними особами.

За результатами наради заступником голови Бородянської райдержадміністрації Валентином Корнієнком прийнято ряд рішень та надано доручення.


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld