Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.02.2019 07:09

 

 

11 лютого голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді, зокрема, обговорено ситуацію з пожежами, криміногенну, проблеми з електромережами закладів освіти району, заплановані районні урочистості, роботу за минулий період та плани на поточний.

 

 

Головний лікар КНП «ЦПМСД» Микола Бовсуновський доповів на нараді щодо продовження будівництва амбулаторій в селі Пилиповичі та Бородянка. Головний лікар Центральної районної лікарні Ігор Чебишев зазначив, що натепер на лікуванні перебувають декілька пацієнтів з ускладненнями після грипу, тож потрібно більше уваги приділяти профілактиці.

Начальник управління соціального захисту РДА Олена Боженко поінформувала, що наразі продовжується заміна посвідчень учасників ліквідації та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, та закликала керівників комунальних підприємств більш ретельно опрацьовувати документи щодо надання пільг громадянам. Начальник Бородянського відділу обслуговування громадян Ірпінського ОУПФУ Київської області Алла Ковальська повідомила, що з 1 березня відбудеться автоматичний перерахунок пенсій, громадянам звертатися для цього до пенсійного фонду не потрібно.

За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації Вадимом Чередником прийнято ряд рішень та надано доручення.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld