ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ

PDF Печать E-mail
Автор: dpi   
05.05.2015 09:35

Питання реалізації державної антикорупційної політики та дотримання вимог антикорупційного законодавства – Закону України № 3206-VІ від 07.04.2011 року «Про засади запобігання і протидії корупції», ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення» та викриття злочинів у сфері службової діяльності в органах податкової служби знаходиться під постійним контролем керівництва ДФС України.

 Управління  внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Київській області  розташовано за адресою: м. Київ, вул. Народного ополчення, 5-а. Телефон чергового: 044 246-23-55.

 

Основні завдання та функції підрозділу внутрішньої безпеки ГУ у Київській області УВБ ГУ ДФС у Київській області:

- запобігання, виявлення та припинення корупційних діянь, злочинів у сфері службової діяльності та ін. правопорушень, пов’язаних з корупцією, серед працівників органів  фіскалної служби .

- організація та проведення профілактичної роботи серед працівників  з метою попередження вчинення ними злочинів у сфері службової діяльності, корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, а також порушень вимог чинного законодавства ;

- оперативне забезпечення встановленого порядку функціонування фіскальних органів, безпеки та захисту їх працівників від протиправних посягань при виконанні ними службових обов’язків.

- сприяння у межах компетенції органам фіскальної служби у викритті податкових правопорушень.

- аналіз наявних даних і прогнозування на підставі отриманої оперативної інформації динаміки негативних процесів в органах податкової служби та їх оточенні, що перешкоджають ефективному виконанню визначених чинним законодавством завдань, а також своєчасне інформування керівництва  про зазначені факти.

- забезпечення взаємодії із правоохоронними органами, громадськими та міжнародними організаціями з питань протидії корупції.

У січні 2012 року  службою уведено в дію телефонну лінію „Пульс ” 0-800-501-007, що працює за принципом зворотного зв’язку. На вказану телефонну лінію приймаються звернення громадян та платників податків щодо можливих протиправних дій посадових осіб фіскальної служби та за участі співробітників УВБ проводиться перевірка такої інформації. Про результати перевірок та вжиті заходи фахівці обов’язково інформують заявників.

Бородянське відділення Ірпінської ОДПІ з метою упередження та перешкоджання можливих шахрайських дій з боку невстановлених осіб засобами телефонного зв’язку, про необхідність виділення грошових коштів,  в разі звернень до підприємців осіб, які видають себе за податківців, а також у випадках, коли є наявна інформація про корупційні дії з боку працівників, та інше, просить негайно звертатися до Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Київській області за телефоном: (044) 246-23-55.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld