Упередження проявів корупції серед працівників ГУ Міндоходів Київщини

PDF Печать E-mail
Автор: dpi   
23.05.2013 10:58

Як повідомив начальник відділу внутрішньої безпеки при ГУ Міндоходів у Київській області Сергій Щербинін, з метою протидії корупційним та кримінальним порушенням законності працівників Міндоходів Київщини, з початку цього року проведено 25 службових перевірок та розслідувань, за результатами яких з боку працівників встановлено ряд порушень. На адресу керівництва направлено 11 подань про усунення виявлених порушень та вжиття заходів реагування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 5 посадовців, винесено 13 офіційних застережень про недопущення виявлених недоліків в подальшому.

Для прийняття рішення до правоохоронних органів направлено 24 матеріали. За результатами їх розгляду відносно працівників Міндоходів Київщини, за матеріалами ВВБ розпочато 5 кримінальних проваджень та складено 2 протоколи.

У випадку проявів протиправних та корупційних дій з боку працівників ГУ Міндоходів у Київській області необхідно телефонувати за номером «Пульсу» (044) 284-00-07, зазначив Сергій Щербинін. Лінія працює  цілодобово: у робочій час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники, а у позаробочий - інтерактивний автовідповідач.

                                                                                                   


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld