Відділ економічного розвитку
Засідання тимчасової робочої групи райдержадміністрації PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.04.2017 10:55

 

27 квітня перший голови Бородянської райдержадміністрації О.Янковий провів засідання тимчасової робочої групи Бородянської районної державної адміністрації для детального вивчення звернення гр. О.Майорової. Участь у засіданні взяли начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості РДА Ю.Самсонова, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Т.Фурт, начальник відділу юридичного забезпечення та управління персоналом апарату РДА О.Примаченко, завідувач сектором містобудування та архітектури РДА В.Наумов, головний спеціаліст сектору містобудування та архітектури РДА В.Ращук, в.о. начальника Міськрайонного управління у Бородянському районі та місті Буча Головного управління Держгеокадастру у Київській області Н.Панкратова, голова ГО ОСТ "Загальці-1" О.Майорова, голова СТ "Простір" А.Ільчишин,  ініціативні групи  від ГО ОСТ "Загальці-1" та  СТ "Простір".

Обновлено ( 28.04.2017 11:53 )
Читати далі...
 
Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.04.2017 11:23

 

6 квітня перший заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Барчан провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На порядку денному розглянуто питання щодо нарахування заробітної плати найманим працівникам менше законодавчо встановленого мінімального розміру керівниками підприємств та приватними підприємцями Бородянського району у січні 2017 року.

Читати далі...
 
Оголошення PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.04.2017 14:38

 

До уваги представників бізнесу - запрошення взяти участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017» у Казахстані!

 

З 10 червня по 10 вересня 2017 року в м. Астана (Казахстан) Україна буде учасником Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО – 2017 «Енергія майбутнього».

Участь України в ЕКСПО 2017 – це унікальний шанс презентувати міжнародній спільноті – представникам більше 100 країн світу - потенціал використання відновлюваних джерел енергії, а також зацікавити та мотивувати потенційних інвесторів працювати в Україні!

Крім цього, 15 червня 2017 року - Національний день України, в рамках якого відбудеться бізнес-семінар щодо інвестиційного потенціалу України у сфері відновлюваної енергетики, а також низка інших заходів.

На виставці очікується більше 5 млн відвідувачів.

Запрошуємо українські компанії, які працюють у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності, взяти участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО - 2017»!

Ви матимете унікальний шанс:

-       презентувати свої інновації представникам провідних компаній та  міжнародних фінансових організацій більше 100 країн світу,

-       знайти партнерів для бізнесу та залучити інвестиції,

-       укласти взаємовигідні угоди,

-       ознайомитися із новітніми технологіями та рішеннями у відновлюваній енергетиці та суміжних галузях.

Офіційний веб-сайт Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО-2017»: https://expo2017astana.com.

Контакти:

 

З питань участі у Міжнародній спеціалізованій виставці "ЕКСПО-2017" в місті Астана (Казахстан) звертайтеся за такими контактами:

 

-       Торгово-промислова палата України, тел. +38044-278-12-51

-       Піковська Юліанна  Володимирівна  +38050-352-10-99,

-       Ладогубець Сергій Артемович  +38066-249-07-98,

-        Широбоков Микита Станіславович  +38067-239-56-97, 8063-426-73-53)

 

Умови участі України у EXPO-2017 дізнавайтеся на спеціалізованому веб-сайті:  http://expo2017ukraine.com.ua.

 

Більше інформації про EXPO-2017 – на веб-сайті Держенергоефективності: www.saee.gov.ua та Посольства України у Казахстані: http://kazakhstan.mfa.gov.ua/ua.

 

 

Обновлено ( 04.04.2017 14:38 )
 
Зустріч із керівниками садових товариств району PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.03.2017 11:29

 

28 березня голова Бородянської райдержадміністрації  О.Янковий зустрівся із керівниками садових товариств, що існують на теренах Бородянського району. Участь у зустрічі, зокрема, взяли начальник відділу з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА М.Шульц, завідувач сектору містобудування та архітектури РДА В.Наумов, в.о. начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості РДА А.Шарикова, в.о. начальника відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю апарату РДА О.Балан, начальник Бородянського відділення поліції Ірпінського відділу поліції  ГУ НП в Київській області Г.Лебедюк, заступник начальника Бородянського відділення поліції Ірпінського відділу поліції  ГУ НП в Київській області О.Омельяненко, начальник Бородянської дільниці Вишгородської ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» М.Касян, в.о. начальника Міськрайонного управління у Бородянському районі та місті Буча Головного управління Держгеокадастру у Київській області Н.Панкратова, головний інспектор Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області І.Мариць, головний лікар КЗ БРР «Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги» М.Бовсуновський, начальник центру поштового зв’язку № 4 КОД УДППЗ «Укрпошта» О.Дмитренко, керівники садови товариств району, представники ЗМІ.

Обновлено ( 29.03.2017 11:31 )
Читати далі...
 
Робоча нарада по збору матеріально-технічних засобів для військових підрозділівАТО та гуманітарної допомоги для жителів Балаклії PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.03.2017 05:58

 

27 березня перший заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Барчан провів чергову робочу нараду з організаційних питань збору матеріально-технічних засобів для військових підрозділів Київщини, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України та гуманітарної допомоги жителям Балаклійського району Харківської області, які постраждали внаслідок пожежі на майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння. 

Обновлено ( 28.03.2017 06:00 )
Читати далі...
 


Сторінка 1 із 15

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld