Чергове засідання Ради регіонального розвитку Бородянського району

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.01.2019 07:58

 

 

10 січня голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник провів чергове засідання Ради регіонального розвитку Бородянського району за участі в.о. голови Бородянської районної ради Олексія Черкашина, заступника голови Бородянської райдержадміністрації Валентина Корнієнка, районних депутатів, голів сільських, селищних рад та ОТГ, представників ЗМІ.

 

 

В рамках засідання відбулось обговорення переліку пріоритетних проектів розвитку території селища Бородянка, Пісківська ОТГ, сіл Пилиповичі, Мирча, Нове Залісся, Шибене та Небрат.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості РДА Юлія Самсонова озвучила основні напрямки за якими поділяється зазначений перспективний план, зокрема, проекти регіонального розвитку, що підвищать рівень якості надання послуг населенню; будівництво, реконструкція та ремонт закладів освіти; термомодернізація об’єктів бюджетної сфери; будівництво, реконструкція та ремонт об’єктів дорожнього господарства; будівництво та капітальний ремонт централізованих систем водопостачання і водовідведення; будівництво та капітальний ремонт каналізаційних очисних споруд та водопровідних очисних споруд; будівництво, реконструкція та ремонт будинків культури, музеїв, спортивних споруд; розвиток спортивної інфраструктури

Присутні висловили свої пропозиції щодо проектів, які необхідно додатково внести  до перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки, для подальшого розроблення Стратегії розвитку Київської області на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації.

Підсумовуючи результати засідання голова районної державної адміністрації Вадим Чередник порушив важливе питання щодо якості надання послуг почтовими відділеннями на території району. Голови сільських селищних рад доповіли про зазначену ситуацію на їх підвідомчій території та озвучили своє бачення покращення якості обслуговування населення Укрпоштою.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld