Оголошення
СЕМІНАР З ПИТАНЬ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ТОРГІВЛІ ПРОВІНЦІЇ ХУБЕЙ (КНР) З УКРАЇНОЮ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.09.2018 17:16

 

14 вересня 2018р. у ТПП України за адресою (вул. Велика Житомирська, 33), відбудеться Семінар з питань інвестицій та торгівлі провінції Хубей (КНР) з Україною.

Цей захід ініційовано Урядом провінції Хубей (КНР) разом з Китайським Комітетом сприяння розвитку міжнародної торгівлі, Комітетом по державно-приватному партнерству при ТПП України та Торгово-промисловою палатою України за підтримки Китайської Торгової Асоціації.

У ньому братимуть участь представники понад 110 різноманітних компаній та організацій провінції Хубей, які представлятимуть бізнес Китаю.

Програмою Семінару передбачається змістовна офіційна та ділова частини, проведення ділових переговорів у форматі B2B за участі перекладачів з китайської мови.

Робота перекладачів буде надана організаторами заходу.

Запрошуємо взяти участь у Семінарі заінтересованих представників українського бізнесу, органів державної влади, представників експертних наукових кіл тощо.

Участь у заході - безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація відбудеться з 15.08.2018р. до 12.09.2018р. до 17.00.

Реєстрація за посиланням: 

https://www.ucci.org.ua/events/workshop/seminar-z-pitan-investitsii-ta-torgivli-provintsiyi-khubei-knr-z-ukrayinoiu  


 
ПРОГНОЗ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ НА 2019-2021 РОКИПРОГНОЗ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ НА 2019-2021 РОКИ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.09.2018 16:08

ПРОГНОЗ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ НА 2019-2021 РОКИ

 
Звіт про хід виконання заходів середньострокової Стратегії розвитку Бородянського району за І півріччя 2018 року PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.09.2018 16:03

 

Напрямок 1: Розвиток охорони здоров’я.

1.1.Ефективна робота медицини.

1.1.1. Будівництво та ремонт.

З метою виконання заходів передбачених Стратегією, а також для доведення відповідності КЗ БРР «Бородянська районна центральна лікарня»  рамковим вимогам до багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування ІІ рівня проведені слідуючі заходи:

- розроблена проектно-кошторисна документація на реконструкцію  патологоанатомічного відділення;

- проводиться капітальний ремонт харчоблоку;

- з метою підвищення якості надання меддопомоги хворим неврологічного профілю неврологічне відділення переведено із смт.Немішаєво в лікувальний корпус основної бази;

- проведена оптимізація ліжок хірургічного профілю;

- в хірургічному відділенні впроваджені в практику оперативне лікування лапароскопічним методом, артроскопічні операції, ендопротезування кульшового суглобу;

- виготовляється технічна документація на земельну ділянку для будівництва Бородянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини 

Читати далі...
 
Якими програмами можуть скористатися малі та середні аграрії – Німецько-український фонд PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.08.2018 05:39

Німецько-український фонд  (НУФ) пропонує чотири основні програми для розвитку малого і середнього бізнесу в Україні: програму мікрокредитування, програму рефінансування заходів з підтримки системи кредитування у сільській місцевості, програму кредитування малих та середніх підприємств за пріоритетними галузевими напрямками і програму з підтримки фінансування інвестиційних проектів малого і середнього бізнесу (МСБ). Про це пише видання «Економічна правда».

Нагадаємо, що уряд створив план розвитку малого і середнього бізнесу в Україні до 2020 року.

В повідомленні ідеться, що всі кредитні програми фонду реалізуються через його банки-партнери: Ощадбанк, Прокредит банк, Укргазбанк, Мегабанк, Кредобанк та Кредитвестбанк.

За програмою з підтримки фінансування інвестиційних проектів МСБ до пріоритетних галузей фінансування фонд відносить: сільське господарство, переробну промисловість, готельний та ресторанний бізнес, а також проекти, пов'язані з енергоефективністю та енергозбереженням.

Фонд готовий виділити цим підприємствам кредитів на суму понад 300 млн грн. Також найближчим часом планується розширити коло партнерів фонду, що дозволить значно збільшити фінансування. Більш того, НУФ очікує і на зниження вартості кредитування українських підприємств у найближчому майбутньому.

 


Сторінка 1 із 6
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld