Розвиток підприємництва
Освітній онлайн вебінар «Державні закупівлі в Канаді: що? де? коли?» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.05.2017 10:49


Для того, щоб ознайомити український бізнес з основними аспектами участі  в канадських публічних закупівлях проект Офісу з просування експорту GPAinUA, офіс малих і середніх підприємств Департаменту державних послуг і закупівель Канади спільно з канадсько – українським проектом з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) проводять освітній онлайн вебінар «Державні закупівлі в Канаді: що? де? коли?».

 

Вебінар відбудеться 18 травня 2017 року (початок о 17.00 годині за Київським часом, тривалість вебінару – 2 години, мета вебінару – висвітлення можливостей участі українських компаній у закупівлях й ознайомлення із підходами до закупівель Уряду Канади).

 Спікери: Менелаос Аргіропулос, керівник відділу з МСП, Офіс малих і середніх підприємств, Департамент державних послуг і закупівель Канади та Франсуа Рутьє, старший менеджер з питань торговельної політики, відділ державних закупівель, управління торгівлі та екології, Міністерство закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

 Трансляція вебінару проходитиме на Facebook – сторінках проектів:

·                    EPO (https ://www .facebook .com/exportpromotionoffice/);

·                    GPAinUA (https://www.facebook. com/gpainua/);

·                    CUTIS  (https://www.facebook.com/CUTISproject/).

Контактна особа: Костянтин Рижков, менеджер Проекту CUTIS (тел.: 0634320022, ел. пошта Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ).

 

http://www.kyivregioneconomy.com

 
БІЗНЕС-ФОРУМ УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.05.2017 10:46

 

Перший Бізнес-форум української діаспори та закордонних друзів України, відбудеться 18-19 травня 2017 року в Україні, в місті Києві, (ТПП України, вул. Велика Житомирська, 33), пройде під гаслом «Українці світу – для України».

Цей захід заплановано в розвиток рішень VI-го Всесвітнього Форуму Українців (серпень 2016, м. Київ). Ініціаторами та співорганізаторами Форуму є Торгово-промислова палата України та Українська Всесвітня Координаційна Рада на прохання ділових кіл України та світового українства.

Проектом програми Форуму передбачається проведення змістовного пленарного засідання, за участі керівництва економічного та фіскального блоку Уряду, головних міністерств, облдержадміністрацій. Учасників Форуму вітатимуть Президент України Петро Порошенко та Прем’єр міністр України Володимир Гройсман.

Метою Форуму є напрацювання зв’язків українського бізнесу з українськими бізнесменами закордоння, патріотами України, допомогти в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучити інвестиції в українську економіку, в тому числі і кошти українських трудових мігрантів та діаспори, запросити взяти участь у процесах реформування економіки України досвідчених менеджерів з середовища закордонного українства, використовуючи їхні практичні здобутки.

Для участі у Форумі надсилайте заповнену анкету учасника за електронною адресою  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Довідки за тел: (044) 494-03-97, Смик Зеновій Йосипович

 

http://www.kyivregioneconomy.com

 

 
Інформація PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.01.2017 21:58


про діяльність об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва,

які функціонують на території Бородянського району

станом на 01.01.2017

 
Малий та середній бізнес Київської області може взяти участь у спільній навчальному проекті Програми USAD "Лідерство в економічному врядуванні" та Торгово-промислової палати України PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.10.2016 21:51
 
 

Малі та середні підприємці Київщини, мають унікальну можливість пройти навчання в одних з найкращих експертів України, щоб підвищити свою експортну спроможність.

 

 

Практичні інструменти, які опанують учасники тренінгів, дозволять у майбутньому вибудовувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвивати міжнародні контакти та будувати довгострокові відносини з партнерами.

Програма включає шість одноденних тренінгів з питань первинного та поглибленого вивчення потенційних ринків, експортного бізнес-планування, пошуку партнерів та керування бізнес-контактами. Тренінги мають на меті вирішити найважливішу потребу малого та середнього бізнесу – надати знання та сформувати практичні навички з пошуку нових ринків та розбудови довгострокових партнерських бізнес-зв’язків. Усі тренінги доповнюватимуть один одного, вибудовуючи таким чином чітке розуміння комплексної стратегії розвитку експортної діяльності. Інтервал між тренінгами (блоками) 4-5 тижнів.

Деталі та форма реєстрації за посиланням: http://lev.org.ua/ua/news/startuvav-vidbir-na-navchalnu-programu-kompleksnij-pidhid-do-eksportu-yak-zaporuka-mizhnarodnogo-uspihu-kompanii-55.html.

 
Інформація про діяльність об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва, які функціонують на території Бородянського району PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.10.2016 10:28

Інформація

про діяльність об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва,

які функціонують на території

Бородянського району 

станом на 01.010.2016 року

 


free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld