Розвиток підприємництва
Малий та середній бізнес Київської області може взяти участь у спільній навчальному проекті Програми USAD "Лідерство в економічному врядуванні" та Торгово-промислової палати України PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.10.2016 21:51
 
 

Малі та середні підприємці Київщини, мають унікальну можливість пройти навчання в одних з найкращих експертів України, щоб підвищити свою експортну спроможність.

 

 

Практичні інструменти, які опанують учасники тренінгів, дозволять у майбутньому вибудовувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвивати міжнародні контакти та будувати довгострокові відносини з партнерами.

Програма включає шість одноденних тренінгів з питань первинного та поглибленого вивчення потенційних ринків, експортного бізнес-планування, пошуку партнерів та керування бізнес-контактами. Тренінги мають на меті вирішити найважливішу потребу малого та середнього бізнесу – надати знання та сформувати практичні навички з пошуку нових ринків та розбудови довгострокових партнерських бізнес-зв’язків. Усі тренінги доповнюватимуть один одного, вибудовуючи таким чином чітке розуміння комплексної стратегії розвитку експортної діяльності. Інтервал між тренінгами (блоками) 4-5 тижнів.

Деталі та форма реєстрації за посиланням: http://lev.org.ua/ua/news/startuvav-vidbir-na-navchalnu-programu-kompleksnij-pidhid-do-eksportu-yak-zaporuka-mizhnarodnogo-uspihu-kompanii-55.html.

 
Інформація про діяльність об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва, які функціонують на території Бородянського району PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.10.2016 10:28

Інформація

про діяльність об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва,

які функціонують на території

Бородянського району 

станом на 01.010.2016 року

Обновлено ( 08.10.2016 10:30 )
 


free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld