Громадські слухання в Микуличах

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.11.2017 21:39

 

9 листопада відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в селі Микуличі. На них були присутні голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов, т.в.о. начальник Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області Олександр Омельяненко, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Оксана Балан, провідний інспектор з мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА Сергій Казаков,  голова Микулицької сільської ради Петро Перевозник, представники активу громади.

 

Відкриваючи обговорення, голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов зазначив, що аналогічні обговорення згідно затвердженого графіку відбуваються в кожній громаді району. Він  наголосив, що керівництво району відкрите для спілкування та взаємодії з вирішення будь-яких нагальних проблемних питань, що виникають та підкреслив, що під час безпосереднього спілкування на місцях обговорюється бачення та пропозиції кожного, напрацьовуються спільні алгоритми дій.

 

 

Т.в.о. начальника Бородянського відділення поліції Олександр Омельяненко поінформував присутніх щодо кадрового забезпечення свого відділення, окремо зупинився на сучасних ефективних технічних методах, які сприяють розкриттю злочинів, таких як камери веб-спостереження, та навів відповідні чисельні приклади  з досвіду роботи в Бородянці.

Представники громади озвучили існуючі проблеми в селищі щодо самогоноваріння, зловживання алкоголем, крадіжки, вирубка лісопосадок та інш. Присутніми також було обговорено методи можливої  профілактики цих явищ, а також недопущення вживання наркотичних речовин молоддю. 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld