Громадська рада
Установчі збори Громадської ради PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.07.2017 07:18

 

6 липня відбулись Установчі збори Громадської ради при Бородянській райдержадміністрації. Участь у них взяли голова Громадської ради Н.Єрошкіна, заступник голови Бородянської РДА В.Корнієнко, керівник апарату РДА Л.Болясов, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА І.Тюпа-Гришина, члени громадської ради.

Обновлено ( 08.07.2017 07:28 )
Читати далі...
 
Робоча зустріч PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.05.2017 20:44

 

29 травня керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Л.Болясов провів робочу зустріч із головою Громадської ради при Бородянській райдержадміністрації, головою ГО «Родинне коло» Н.Єрошкіною. Участь у зустрічі взяла начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА І.Тюпа-Гришина.

Обновлено ( 30.05.2017 20:45 )
Читати далі...
 
До уваги громадськості! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.05.2017 12:07

 

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010 року «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» рішенням Громадської ради при Бородянській райдержадміністрації утворено ініціативну групу з проведення установчих зборів для поновлення складу  Громадської ради при Бородянській райдержадміністрації.

Ініціативна група складається з 5 осіб:

Єрошкіна Наталія Анатоліївна -   голова Бородянської районної громадської організації  „Родинне коло”, голова Громадської ради.

Діденко Альона Василівна - Голова Бородянської районної громадської організації «Жінки Батьківщини».

Василевська Катерина Василівна -  голова Бородянської районної громадської організації Християнський центр “Зцілення”.

Ковальчук Олексій Олександрович - голова Бородянської районної громадської організації «Спілка підприємців та виробників Бородянщини».

Балан Оксана Петрівна – головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та  зв’язків із громадськістю апарату Бородянської РДА.

 До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

Рішення керівника ГО (або іншого органу відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.

Копії документів про легалізацію ГО (свідоцтво про реєстрацію та статут).

Інформація про результати діяльності ГО протягом двох років (не більше 2 стор. тексту на арк. А-4).

Біографічна довідка делегованого представника ГО (не більше 1 стор. тексту на арк. А-4).

Електронна версія документів, зазначених у п.3-4 заяви (на електронних носіях).

Прийом необхідних документів проводиться ініціативною групою до 25 червня 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою:   смт Бородянка, вул. Центральна, 331, Бородянська райдержадміністрація, кім. 320 (ІІІ поверх), з 08.00 до 17.00.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном:

 (04577) 5-27-64 або (093) 680-61-52 (Наталія Анатоліївна – голова Громадської ради).

 

 

Обновлено ( 30.05.2017 15:52 )
 
Зразок заяви PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.05.2017 12:02

 

№ ___ від ___________ 20__ р.

 

 

Ініціативній групі

з підготовки установчих зборів

інститутів громадянського суспільства

для формування складу Громадської ради 

 

ЗАЯВА

 

Повідомляємо, що участь в установчих зборах для формування складу Громадської ради при голові Бородянської РДА візьме уповноважений представник (повне найменування організації, прізвище, ім’я, по батькові та посада представника в ІГС), який є кандидатом для обрання членом в Громадській раді при Бородянській РДА.

(повне найменування ІГС)_________________________________________________ не заперечує проти оприлюднення поданої інформації у зв’язку з участю в установчих зборах для формування складу  Громадської ради при Бородянської РДА.

 

До заяви додаються:

•          рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;

•    біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

•          копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

•          інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як власником бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

•          інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

•          відомості про місце знаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

(повне найменування ІГС)_______________________________________________не заперечує щодо оприлюднення матеріалів про діяльність організації.

 

Підпис, прізвище, ім’я, по-батькові керівника ІГС.

М.П. (за наявності)

Обновлено ( 30.05.2017 12:04 )
 
План роботи Громадської ради при Бородянській райдержадміністрації на 2015-2016 рр. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.11.2015 15:53

 

                                         


          Моніторинг та подальший аналіз надання житлово-комунальних послуг жителям району. Обговорення з представниками відповідних комунальних підприємств економічного обґрунтування тарифів для населення.

 

         Здорова родина – здорова нація. Співпраця громадськості та соціальних служб району для поліпшення роботи з виховання молоді, подолання негативних явищ в молодіжному середовищі.  

          Відзначення активної громадської позиції підприємців району в рамках їхньої співпраці з місцевою владою та відповідної діяльності в громадських організаціях. Проект «Алея меценатів».

 

         Фестиваль-презентація громадських організацій.

 

 

 

Голова Громадської ради                                                Н.А.Єрошкіна

Обновлено ( 19.11.2015 15:54 )
 


Сторінка 1 із 5

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld