Відділ ЖКГ
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.12.2018 06:45

 

 

12 грудня голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник провів робочу нараду з керівниками підприємств, з якими укладено угоди щодо надання допомоги з розчищення доріг у випадку сильних снігопадів та виникнення надзвичайних ситуацій. Участь в засіданні також узяли голова районної ради Георгій Єрко, перший заступник голови РДА Віктор Барчан, керівник апарату РДА Леонід Болясов, заступник голови РДА Валентин Корнієнко, начальник відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА Мирослава Шульц.

Читати далі...
 
Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади Бородянської районної державної адміністрації PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.12.2018 10:47

 

Затверджено наказом  керівника апарату Бородянської районної державної адміністрації від 05.12.2018 № 227-к  «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Бородянської районної державної адміністрації»:

- головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва.

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду головного спеціаліста відділу з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Бородянської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби». Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби.

 

Документи для участі в конкурсі приймаються з 05.12.2018 до 19.12.2018 включно до 17 год. 00 хв. за адресою: смт Бородянка, вул. Центральна, 331, відділ управління персоналом та організаційного забезпечення Бородянської райдержадміністрації. Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, проходять тестування на знання законодавства України.


Довідки за телефонами: 5-63-01.

 

 

Керівник апарату                             (підпис)                      Л.Є.Болясов

 

 

УМОВИ

проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» 

 

 

Наказ № 227 К

 

 

 
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.12.2018 08:05

 

 

7 грудня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів робочу нараду з керівниками  дорожньо-експлуатаційних служб. Участь у нараді взяли голова Бородянської райради Георгій Єрко, начальник відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА Мирослава Шульцголовний спеціаліст відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА Катерина Тарасенко,  керівники  дорожньо-експлуатаційних служб. Запрошені керівники ПП «Спецкомплектпостач» та «Київдорпостачсервіс», без повідомлення причини, були відсутні на нараді.

Читати далі...
 
Робочі наради Вадима Чередника з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.12.2018 07:12

 

 

4 грудня голова Бородянської райдержадміністрації Вадим Чередник провів робочі  наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі першого заступника голови РДА Віктора Барчана та керівника апарату РДА Леоніда Болясова.

Цього дня участь у засіданнях з новим очільником району взяли керівники та фахівці відділу економічного розвитку,  торгівлі та промисловості РДА на чолі з Юлією Самсоновою, управління соціального захисту населення РДА на чолі з Оленою Боженко, відділу агропромислового розвитку на чолі з Тамарою Фурт, відділу освіти РДА, яким керує Валентина Кухар, служби у справах дітей та сімї РДА – Лариса Стасенко, відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва – Мирослава Шульц, відділу-центру надання адміністративних послуг – Світлана През.

Читати далі...
 
Засідання комісії з ТЕБ та НС райдержадміністрації PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.11.2018 07:10

 

 

13 листопада т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС райдержадміністрації. Участь в ньому взяли перший заступник голови Бородянської райдержадміністрації Віктор Барчан, заступник голови Бородянської райради Олексій Черкашин, т.в.о. начальника управління фінансів РДА Олена Дерун, начальник відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА Мирослава Шульцт.в.о. завідувача сектору містобудування та архітектури РДА Вячеслав Ращук, представники Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Іван Мариць та Роман Остапчук, представник Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУНП України у Київській області Вадим Нечипоренко, голова постійної комісії Бородянської райради з питань екології, НС СЗН та ЛНЧК Сергій Раскевич

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 63
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld