Засідання робочої групи з питання функціонування полігону твердих побутових відходів

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.04.2017 14:44

 

3 квітня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий взяв участь у черговому засіданні робочої групи з питання функціонування полігону твердих побутових відходів ТОВ «Утіл-сервіс» під головуванням депутата Київської обласної ради С.Кармазіна. Також участь у засіданні, зокрема,  взяли перший заступник голови Бородянської РДА В.Барчан, начальник відділу з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва РДА М.Шульц, заступник Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП України в Київській області О.Омельяненко,  представники громади Нового Залісся.

 

В рамках порядку денного очільник району О.Янковий наголосив на обов’язковому дотриманні термінів виконання припису державної екологічної інспекції у Київській області та виконання узгодженого алгоритму здійснення контролю на рівні району щодо збору в селах та селищах сміття і подальшого його транспортування на полігон. 

За результатами обговорення озвучено пропозиції, надано відповідні рекомендації керівництву  ТОВ «Утіл-сервіс» та прийнято ряд рішень щодо подальшої роботи робочої групи.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld