«Підвищення спроможності ОТГ щодо впровадження енергоменеджменту та покращення надання консультаційних послуг з енергоефективності»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.11.2017 07:44

 

2 листопада голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов узяв участь в роботі семінару з енергоефективності на тему «Підвищення спроможності ОТГ щодо впровадження енергоменеджменту та покращення надання консультаційних послуг з енергоефективності». Семінар проходив на базі Бородянського районного центру зайнятості. На ньому також були присутні начальник відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та  будівництва РДА Мирослава Шульц, начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар, директор Бородянського ЦЗ Сергій Колосовський, сільські та селищні голови району, керівники житлово-комунальних підприємств. Тренером на заході виступила депутат Бородянської районної ради, тренер GIZ Людмила Синецька.

 

Звертаючись до присутніх, очільник району Андрій Анісімов зосередив їхню увагу на важливості в світлі децентралізації господарського підходу до використання всіх наявних у громади ресурсів, грамотному виваженому розрахунку витрат. Як підкреслив голова адміністрації, впровадження на професійному рівні енергоменеджменту в бюджетній сфері дозволить заощадити кошти на інші витрати за рахунок оптимальних  технічних рішень.

 

 

У рамках семінару також розглянуто питання організація та впровадження енергоменеджменту в ОТГ: головні аспекти та нормативна база; енергетичний моніторинг як інструмент енергетичного менеджменту, енергетичні аудити; особливості фінансування заходів із підвищення енергоефективності в бюджетній сфері.

Окремо з питання «Алгоритм реалізації енергоефективних проектів: від проектування до реалізації» на семінарі виступив експерт компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» Олександр Мінаєв.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld