Робоча зустріч

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.11.2017 08:21

 

8 листопада керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Леонід Болясов узяв участь в робочій зустрічі щодо участі Немішаївської селищної ради в «Угоді мерів-Схід».

Зазначений проект – це (далі цитата з Вікіпедії) «загальна ініціатива Європейського Союзу за участю місцевих і регіональних органів влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищити енергоефективність та використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Підписанти Угоди беруть на себе зобов’язання зменшити власні викиди СО2щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи таким чином «зеленому» економічному зростанню та підвищенню якості життя.

 

Угода мерів спершу була започаткована Європейською комісією у 2008 році з метою підтримки зусиль місцевих органів влади, направлених на розробку і реалізацію цілей ЄС, пов’язаних зі зміною клімату та споживанням енергії.] З часом її підхід та метод почали виходити за межі ЄС».

 

Цього дня в робочій зустрічі з національним експертом проекту ЄС «Угода мерів-Схід» в Україні Оксаною Кисіль у Немішаєвому також узяли участь голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, селищний голова Немішаєвого Сергій Замідра, начальник відділу з питань  ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГта будівництва РДА Мирослава Шульц, депутат БРР Людмила Синецька та представники виконкому.  Ними обговорено питання впровадження енергоменеджменту, альтернативної енергетики на різних рівнях, розробки відповідних стратегічних проектів, тощо.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld