Засідання комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.05.2018 08:40

 

 

7 травня т.в.о голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Барчана провів засідання постійної комісії РДА з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

На порядку денному членами комісії  розглянуто наступні питання:

1. Про затвердження Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Бородянського району у 2018 році.

2. Про проведення практичних тренувань із залученням органів місцевого самоврядування, служб цивільного захисту Бородянського району, зацікавлених організацій та установ, пов’язаних із гасінням торф’яних пожеж.

3. Про посилення відповідальності щодо профілактики та недопущення пожеж в екосистемах (лісах, на торфовищах та сміттєзвалищах) у Бородянському районі. Визначення пожежонебезпечних ділянок, у тому числі, на торфовищах, на яких щорічно виникають пожежі, та здійснення контролю за недопущенням загорань на них.

4. Про стан протипожежного водопостачання на території Бородянського району.

5. Про організацію проведення оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням.

6 . Про  стан пожежної та техногенної безпеки у торгівельних підприємствах.

7. Про  формування структурних підрозділів та призначення окремих посадових осіб із питань цивільного захисту в складі виконавчих органів Пісківської селищної ОТГ.

8. Про стан забезпечення Бородянського району питною водою та результати роботи комісії під час обстеження питного водопостачання.

За результатами засідання комісією з кожного питання прийнято ряд відповідних рішень.

 


 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld