Засідання комісії з ТЕБ та НС Бородянської райдержадміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.06.2018 06:32

 

 

6 червня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів розширене засідання комісії з ТЕБ та НС райдержадміністрації. Участь в ньому взяли голова Бородянської райради Георгій Єрко, перший заступник голови РДА Віктор Барчан, в.о. начальника управління фінансів РДА Олена Дерун, в.о. начальника відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА Катерина Струкачьова, начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар, начальник Бородянського РП ПрАТ «Київобленерго» Юрій Вакула, головний інженер КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» Віктор Таранець, начальник Бородянського відділення Ірпінського ВП ГУ Нацполіції України в Київській області Олександр Омельяненко, селищний голова Бородянки Олександр Сахарук, керівники районних підприємств, установ та служб, представники ЗМІ.

 

 

Відкриваючи засідання, т.в.о. голови РДА Валентин Корнієнко надав слово начальнику Бородянського РП ПрАТ «Київобленерго» Юрію Вакулі, який докладно доповів щодо ситуації зі несплатою КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» існуючого натепер боргу в розмірі 1 млн. 762 тис. 943 грн. за спожиту електроенергію, що не сплачується, не зважаючи на існуючий графік погашення заборгованості.

Коментуючи його виступ, т.в.о. голови РДА Валентин Корнієнко підкреслив особисту відповідальність кожного з керівників за надання належної якості послуг громадянам та наголосив, що відсутність налагодженої співпраці призводить до резонансних негативних наслідків. За цієї причини керівництвом району прийнято рішення звернутись до Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради щодо висловленої депутатами Бородянської районної ради недовіри директору КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» Анатолію Різнику.

Заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Тетяна Зелінська доповіла присутнім, що наразі заборгованість по сплаті субсидій відсутня, після завершення перерахунку надійдуть кошти за травень.

За результатами тривалого обговорення водопостачання смт Бородянка було відновлено. Комісією з ТЕБ та НС райдержадміністрації прийнято ряд відповідних рішень.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld