Нарада щодо водопостачання в смт Бородянка

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.07.2018 06:12

 

 

11 липня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко провів нараду з питання надання послуг КП КОР «Бородянкатепловодопостачання». Участь у засіданні взяли начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Ірина Тюпа-Гришина, головний спеціаліст відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА Катерина Струкачьова, селищний голова Бородянки Олександр Сахарук, начальник Бородянського РП ПрАТ «Київобленерго» Юрій Вакула, директор КП КОР «Бородянкатепловодопостачання» Анатолій Різник, головний редактор районної суспільно-політичної газети «Вперед» Марія Комар.

 

 

Чільним питанням обговорення було погашення заборгованості за спожиту електроенергію КП КОР «Бородянкатепловодопостачання», що вже вдруге призводить до відключення від водопостачання смт Бородянки. Т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко протягом наради неодноразово наголошував, що між двома суб’єктами господарювання мають бути налагоджені сталі договірні відносини, що базуються на дотриманні всіх норм чинного законодавства. Борги за спожиту електроенергію, які має сплатити КП КОР «Бородянкатепловодопостачання», не повинні відображатися на якості надання послуг громадянам. Директор зазначеного підприємства Анатолій Різник поінформував щодо існуючою значної несплати споживачами за водопостачання та водовідведення й потреби в осучасненні тарифів. Селищний голова Бородянки Олександр Сахарук закликав керівників брати на себе відповідальність за ситуацію на місцях і приймати оптимальні виважені рішення.

За результатами наради т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентином Корнієнком прийнято ряд рішень та надано доручення.   


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld