Національна олімпіада з консультування клієнтів юридичних клінік України

PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
19.03.2018 09:35

З 02 по 04 березня 2018 року в приміщенні Навчально-наукового Інституту права Університету державної фіскальної служби України проходила Національна олімпіада з консультування клієнтів юридичних клінік України. 


 

 

3 березня 2018 року представниками Ірпінського об′єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області - заступником начальника управління Марченко О.О. та начальником Ірпінського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Антоненко Г.А., проведено практичний семінар-тренінг «Новели та практика застосування КАСУ та пенсійного законодавства України».       

Учасники тренінгу були ознайомлені зі змінами в пенсійному законодавстві, особливу увагу приділено пенсійній реформі з 01.10.2017 року, а саме збільшення страхового стажу для права виходу на пенсію, викликали також зацікавленість послуги ВЕБ – порталу Пенсійного фонду України.

Також учасників тренінгу цікавили практичні моменти, які виникали  під час зустрічі з пенсіонерами, при зверненні до них за правовою допомогою.


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld