Новини УПФУ
Українці тепер можуть оформити пенсію «в один дотик» PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
27.08.2019 15:32
        Українці тепер можуть оформити пенсію «в один дотик». Щоправда, для цього слід мати електронний цифровий підпис. Громадяни зможуть оформляти пенсії, не виходячи з дому.
         Новий сервіс призначення пенсії «в один дотик» - є першим етапом впровадження системи електронних послуг «Е-пенсія». Українцям більше не потрібно самостійно збирати документи. Якщо раніше для того, щоб оформити пенсію, треба було сходити у сервісний центр пенсійного фонду не один раз, то зараз можна прийти лише раз, щоб забрати готове пенсійне посвідчення. Заяву ж на оформлення пенсії можна подати через вебпортал електронних послуг Фонду та підвантажити до неї усі необхідні документи. Але для того, щоб оформити пенсію онлайн, потрібно мати ЕЦП (електронний цифровий підпис) — саме такий спосіб ідентифікації передбачив Пенсійний фонд.
       Як скористатися сервісом «Е-пенсія»:

 -   авторизуватись в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг ПФУ за допомогою електронного цифрового підпису;

-   у розділі особистого кабінету «Заява на призначення пенсії» завантажити весь пакет необхідних для призначення пенсії документів у сканованому вигляді;

-   підписати звернення електронним цифровим підписом та надіслати його до підсистеми «Звернення»;

-   додавати документи (у разі потреби) можна протягом трьох місяців.

          Користувачі вебпорталу будуть отримувати повідомлення про прийняття документів, хід їх опрацювання і про призначену пенсію.

          «Наступний етап впровадження системи «Е-пенсія» – створення мобільного додатку, що дозволить отримати доступ до ресурсів вебпорталу електронних послуг Фонду з мобільних пристроїв (смартфон, планшет)».

 
Право виходу на пенсію. PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
02.08.2019 13:21

 

 

 
Що таке "страховий стаж"? PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
30.07.2019 15:19

 

 

 

 
Добровільна участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
30.07.2019 15:16

 

 

 
"Ні" тіньовій зарплаті або переваги офіційного прецевлаштування PDF Печать E-mail
Автор: pfu   
30.07.2019 14:02

 

 

 


Сторінка 1 із 37
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld