Бородянський РВ ГУ ДСНС України в Київській област
Безпечні жнива PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.08.2016 07:01

 

 

На Київщині жнивна кампанія добігає кінця.   І кожен  день лишається дуже напруженим для рятувальників і аграріїв. Адже вже зареєстровано 5 випадків загорань на полях на загальній площі близько 15 га. Загрозу виникнення пожеж створює спекотна погода, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, а також людська недбалість. Тому у цей напружений період величезна увага приділяється не тільки обстеженням, а й профілактичній роботі. 4 серпня у селищі Пісківка Бородянського району на підприємстві ТОВ «СП Агропроммаш» рятувальниками було проведено пожежно - технічне обстеження зерноскладів, полів, зернозбиральної та пристосованої техніки, які використовується  під час жнивної компанії. Хлібні поля обкошені та оборані, чергують автоцистерни пристосовані для гасіння пожеж. Зернозбиральні комбайни забезпечені вогнегасниками, заземлюючими ланцюгами та необхідним інвентарем відповідно до вимог пожежної безпеки.

Читати далі...
 
Представлення нового очільника Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.01.2016 08:14

 

15 січня відбулось офіційне представлення нового начальника Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області. Начальник Головного управління ДСНС України в Київській області В.Слободяник у своєму виступі підкреслив, що обласне керівництво вважає  В.Дарагана обізнаним фахівцем і мудрим керівником і сподівається, що й надалі очолюваний ним підрозділ належним чином захищатиме Бородянщину від наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

Обновлено 16.01.2016 08:17
Читати далі...
 
Спільне засідання PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.05.2015 06:31

 

15 травня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий провів  спільне засідання комісії в питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Участь в засіданні взяли керівник апарату БРДА Л.Болясов, в.о.начальника відділу з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Ю.Самсонова, начальник управління ветеринарної медицини в Бородянському районі М.Ясінський, начальник Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області В.Гончарук, начальник Бородянської експлуатаційної дільниці водного господарства Н.Євсеєва, головний лікар КЗ БРР «ЦПМСД» М.Бовсуновський, спеціалісти районної державної лікарні ветеринарної медицини, завідувачі державних дільничних установ ветеринарної медицини, керівники мисливських господарств, голови сільських та селищних рад району, керівники районних служб, установ, члени комісії, представники ЗМІ.

Обновлено 19.05.2015 06:35
Читати далі ...
 
До дня працівників пожежної охорони PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.04.2015 06:12

 

17 квітня в.о.першого заступника голови Бородянської райдержадміністрації Л.Болясов, голова Бородянської районної ради В.Предко, селищний голова Бородянки В.Трухан привітали працівників Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області з професійним святом.

Звертаючись до бородянських вогнеборців, керівництво району підкреслило надзвичайну важливість їхньої роботи для безпеки життєдіяльності району і життя кожної людини. В нинішні складні часи суспільство, як ніколи, розуміє, скільки мужності та відваги потрібно мати, аби в будь-який час стати на перепоні вогневій загрозі.

Обновлено 18.04.2015 06:14
Читати далі ...
 
Шановні працівники та ветерани пожежної охорони! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.04.2015 06:06

 

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ваша праця в усі часи вважалась однією з найбільш ризикованих та благородних. Ви – справжні герої нашого часу. Ви з честю і відповідальністю виконуєте покладені суспільством завдання – забезпечення надійного захисту життя людей від вогню та стихії.

Приміть глибоку вдячність за вірність обов’язку, за мужність і професіоналізм, відданість і сумлінність, що гарантують громаді спокійне життя.

Бажаю всім вогнеборцям невичерпної життєвої енергії, стійкості духу, здоров’я, щастя і якомога менше тривожних викликів! Миру, злагоди і достатку вам та вашим родинам!

Голова

Бородянської райдержадміністрації                            О.Янковий

 

 

 

 

Обновлено 17.04.2015 06:17
 


free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld