Бородянський РВ ГУ ДСНС України в Київській област
Експрес - інформація PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.11.2018 07:00

 

 

З метою зменшення кількості пожеж, загибелі та травмування людей на них на території Київської області Бородянський РВ ГУ ДСНС України в Київській області надає  експрес-інформацію для інформування громадян  та проведення роз’яснювальної роботи в трудових колективах.

Ситуація в області з пожежами залишається складною.   Так з початку 2018 року в області сталося  5203  пожежі, з них переважна більшість у пожеж у житловому секторі.  Під час пожеж виявлено тіла  93 загиблих. Пошкодження отримали 75  громадян. Занепокоєння викликають пожежі у житловому секторі. Переважна більшість загиблих втратили життя у власному помешканні.  Так,  лише з початку листопада випадки загибелі людей відбулися:

Читати далі...
 
Шановні батьки! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.11.2018 07:03

 

 Головне управління ДСНС України у Київській області вкрай стурбоване зростанням кількості пожеж та загибелі на них людей, особливо дітей. Так, з початку 2018 року в області сталося  5203  пожежі, з них переважна більшість пожеж - у житловому секторі.  Під час пожеж виявлено тіла  93 загиблих. Лише в період з 05 по 06 листопада на території Київської області загинуло 3 дітей: 05 листопада – Білоцерківський р-н, загинув хлопчик 2004 року народження; 06 листопада – м. Узин, Білоцерківського р-ну, загинуло двоє дітей 2016 та 2017 років народження.

Читати далі...
 
Керівники району привітали рятувальників із Днем працівників цивільного захисту PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.09.2018 06:38

 

 

17 вересня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко спільно з головою райради Георгієм Єрком привітав із Днем працівників цивільного захисту співробітників Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області. У виступі ним зазначено, що завдяки відданості своєму обов’язку, високим моральним якостям та постійній готовності захистити людей працівники служби являють собою надійний щит Бородянщини і всієї України від будь-якої надзвичайної події і небезпеки.

 

Читати далі...
 
Рятувальники провели комісійні обстеження закладів громадського харчування та нововиявлених обєктів. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.08.2018 07:26

 


22 серпня на виконання протокольного рішення постійної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської райдержадміністрації було сформовано робочу комісію по обстеженні закладів громадського харчування, що здійснюють діяльність з виготовлення їжі швидкого приготування, а також нововиявлених об’єктів торгівлі. До складу комісії увійшли представники відділу ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва Бородянської РДА, Бородянського РУ ГУ Держпродспоживслужби в Київській області, Ірпінського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України» та інспектори Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області.

       У межах компетенції проведено профілактичні огляди та роз’яснено  керівникам суб’єктів господарювання вимоги чинного законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки і цивільного захисту.

       Працівники служби порятунку також довели до підприємців  та роз’яснили процедуру подачі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.     Із працюючим персоналом проведено інструктажі із додержання та виконання правил пожежної безпеки.

       Після узагальнення усіх виявлених порушень питання буде винесено на розгляд центральних органів виконавчої влади для вжиття відповідних заходів реагування.

 

 


 
«Безпека дітей – пріоритет громади» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.02.2018 07:13

 

 

9 лютого на базі Немішаївського НВК «Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2» відбувся відкритий захід на тему «Безпека дітей – пріоритет громади». Участь в ньому прийняли т.в.о. голови Бородянської РДА Валентин Корнієнко, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, депутат Київської обласної ради Сергій Кармазін, рятувальники Київщини, представники Національної поліції, холдингової охоронної компанії «АТЛАНТ», сільські та селищні голови району, ЗМІ та учні 1-6 класів.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 2
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld