Суспільне життя
Засідання оргкомітету PDF Печать E-mail

 

 

20 квітня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко провів засідання оргкомітету щодо відзначення в районі річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Участь в його роботі взяв голова Бородянської районної ради Георгій Єрко.

Читати далі...
 
Про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду в управлінні соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації PDF Печать E-mail

 

Наказ про оголошення на заміщення вакантної посади


 

Додаток 1

 

Про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду

 в управлінні соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації

Затверджено наказом начальника управління соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації від 20.04.2018 року № 24-ос  «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади»:

- головний  спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян, інвалідів та перевірки пенсій (на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника);

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду управління соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 « Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби». Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби.

 Документи для участі в конкурсі приймаються до 16 год. 00 хв. 04 травня 2018 року за адресою: смт. Бородянка, вул. Центральна, 230, каб.4, управління соціального захисту населення Бородянської райдержадміністрації. Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, складають іспит. Довідки за телефонами: 5-33-25.

 

Начальник управління                     (підпис)                               О.А.Боженко


 
“Живи та працюй в Україні» PDF Печать E-mail

 

 

18 квітня в Бородянському професійному аграрному ліцеї відбувся «Ярмарок професій» та презентація зазначеного навчального закладу. Ця цікава, сповнена спілкуванням подія відбулась у рамках проведення загальнообласної акції “Живи та працюй в Україні» та реалізації Програми Державної служби зайнятості щодо профорієнтаційних заходів, які проводяться з метою вибору професії.

Читати далі...
 
Спартакіада Київської області з баскетболу PDF Печать E-mail

 

 

 

31 березня в смт Володарка   відбулись фінальні змагання  Спартакіади Київської області 2018 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» з баскетболу серед чоловіків. Чоловіча збірна команда Бородянського  району з баскетболу посіла 3 місце, була нагороджена кубком, медалями та грамотами Київської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». 
Всеукраїнський шаховий турнір «Київська весна»


1 квітня  в м. Києві відбулися фінальні змагання всеукраїнського шахового турніру «Київська весна» в якому взяли участь 108 спортсменів, Бородянський район представляв кандидат в майстри спорту з шахів Євген Гуменюк, з дев’яти можливих очок набрав сім очок та  виборов третє місце.

 


 
День відкритих дверей на ТОВ «Овочева скарбниця» PDF Печать E-mail

 

 

З метою сприяння працевлаштування незайнятих громадян, якісного підбору   кадрів   28 березня  2018 року  працівники Бородянського районного центру зайнятості  організували  та  провели  згідно  плану  профорієнтаційних  заходів -  «День відкритих дверей на виробництві»  на  ТОВ  «Овочева скарбниця», яке  є  лідером  на ринку праці з постачання свіжих овочів та салатів.  Про його діяльність, перспективи  розвитку розповів завідувач  виробництвом  Музиченко  Ігор Олександрович. Він провів змістовну екскурсію по території підприємства,  ознайомив  присутніх  з особливостями виробничого процесу, з продукцією, що виготовляється  та основним складом професій, умовами праці та заробітною платою.

Роботодавець запрошував гостей як на постійні, так і тимчасові робочі місця з достойною заробітною платнею на посади готувач сировини,  водій автотранспортних засобів, електрик цеху, вантажник.

 І,  як результат, 1 клієнт центру пройшов попередню співбесіду на посаду електрика та виявив бажання бути працевлаштованими на дане підприємство.

 


Сторінка 1 із 43
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld