Суспільне життя
"Пісня єднає друзів" PDF Печать E-mail

23 червня в будинку культури смт Немішаєве відбувся 4-ий фестиваль "Пісня єднає друзів". На свято зібралися народні аматорські колективи району, області та м. Києва.

 
Засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail

 

 

21 червня заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан взяв участь у черговому засіданні комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, організованому та проведеному службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

На порядку денному розглядались питання про  надання дозволу на укладення та підписання від імені малолітньої дитини договору купівлі-продажу, про   надання  дозволу на дарування квартири, будинку, земельної ділянки, про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування,  про надання дозволу на оформлення нотаріально завіреного дозволу на виїзд за кордон на відпочинок. 

Читати далі...
 
До уваги мешканців Київської області! PDF Печать E-mail

 

 

 

На Київщині розпочато роботу з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах  смарт-спеціалізації

З  метою врахування  інтересів  усіх зацікавлених сторін при розробці стратегічних документів області серед жителів області до кінця травня 2019 року проводиться опитування, результати якого будуть враховані при визначенні стратегічного бачення розвитку регіону.

Для цього на веб-сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі  облдержадміністрації розміщено  Анкету щодо визначення пріоритетів стратегічного розвитку Київської області на 2021-2027 роки за посиланням: https://www.kyivregioneconomy.com/strategiya-kiyivskoyi-oblast-2027.

Просимо долучитися до опитування та висловити свою думку  щодо перспектив розвитку Київської області,  в чому полягає її унікальність, які напрями економічної діяльності будуть конкурентоспроможними на ринках країни та світу в наступному десятиріччі,  яким має бути наше спільне майбутнє. Результати опитування будуть опубліковані на веб-сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі  Київської облдержадміністрації у червні 2019 року. 

 
Збірна команда Бородянського району перемогла в ІІ Спартакіада Київської області PDF Печать E-mail

 

 

24 травня в м. Ірпінь пройшла ІІ Спартакіада Київської області серед ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Очолював спортивну делегацію району головний спеціаліст з питань молоді та спорту Бородянської райдержадміністрації Максим Горай.

У змаганнях з різних видів спорту свій здобуток у загальну перемогу внесли: Анатолій Дуборез – 1 місце  у змаганнях із шахів, Василь Данько – 2 місце з дартсу,  Світлана Палагеча – 3 місце  з шашок, Раїса Онікієнко – 5 місце з дартсу, Юрій Данільчук – 6 місце з шашок, Петро Саханда – 7 місце з настільного тенісу. За підсумками змагань в загальному заліку збірна команда Бородянського району стала переможцем Спартакіади.


 
«Круглий стіл» у райдержадміністрації PDF Печать E-mail

 

 

13 червня заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко провів чергове засідання «круглого столу» на тему: «Міжвідомча взаємодія органів державної влади та недержавних організацій з протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми». Мета зазначеного заходу -  привернути  увагу громадськості до актуальних для  суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 59
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld