Суспільне життя
Мітинг до Дня Гідності та Свободи PDF Печать E-mail

 

21 листопада  голова Бородянської районної державної адміністрації Андрій Анісімов взяв участь у мітингу, приуроченому до Дня Гідності та Свободи. На мітингу біля пам’ятника Великому Кобзарю в Бородянці також були присутні заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко, керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов, заступник голови Бородянської районної ради Олексій Черкашин, секретар виконавчого комітету Бородянської селищної ради Олена Блащук, секретар Бородянської селищної ради Таїсія Баскакова, військовий комісар Бородянського району Сергій Бугаєнко, представники громади селища та ЗМІ.

Читати далі...
 
"Всеукраїнський дитячий літературний конкурс "Не жартуй з вогнем" PDF Печать E-mail

Читати далі...
 
Урочистості до Дня працівника соціальної сфери України PDF Печать E-mail

 

3 листопада громада Бородянщини врочисто відзначила День працівника соціальної сфери України. На районних урочистостях з цієї нагоди були присутні голова райдержадміністрації Андрій Анісімов, голова районної ради Георгій Єрко, селищний голова Олександр Сахарук, депутат КОР Галина Єрко.

Керівники району привітали фахівців, які щодня реалізують в районі державну політику щодо соціального захисту населення, трудової зайнятості та інших важливих питань. Голова адміністрації Андрій Анісімов подякував працівникам за сумлінну щоденну роботу, яка потребує не тільки професіоналізму, а й високих душевних якостей, та висловив сподівання, що за умови сталого економічного розвитку підвищиться рівень добробуту громадян і більшість не потребуватиме вагомої соціальної підтримки від держави.

Читати далі...
 
Засідання комісії з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail

 

25 жовтня начальник служби у справах дітей та сім’ї Бородянської райдержадміністрації Лариса Стасенко провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.

На порядку денному розглядались питання про позбавлення батьківських прав, про доцільність припинення піклування, про надання висновку про визначення місця проживання малолітньої дитини, про надання дозволу на дарування будинку та земельної ділянки, про затвердження індивідуальних планів на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

За результатами засідання комісією прийнято ряд відповідних рішень.

 

 

 

 
Відкриття спортивного залу в Немішаївському агротехнічному коледжі PDF Печать E-mail

 

8 вересня заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Корнієнко спільно зі заступником голови Бородянської районної ради О.Черкашиним та іншими почесними гостями взяв участь в урочистостях, присвячених Дню фізичної культури і спорту, які відбулись в Немішаївському агротехнічному коледжі. Чільною подією цього дня стало відкриття оновленого спортивного залу, який стане ще одним осередком корисного дозвілля для студентів та викладачів.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 46

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld