Суспільне життя
Засідання оргкомітету PDF Печать E-mail

 

19 вересня голова Бородянської районної адміністрації А.Анісімов провів засідання оргкомітету з представлення району в обласних урочистостях із нагоди 85-ої річниці Київської області, що відбудуться 24 вересня в місті Ірпінь. Участь в засіданні, зокрема, взяли керівник апарату райдержадміністрації Л.Болясов. начальник управління фінансів РДА Н.Остапченко, начальник відділу культури, національностей і релігій РДА Н.Вишинська, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Т.Фурт, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі і промисловості РДА Ю.Самсонова, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА І.Тюпа-Гришина.

Читати далі...
 
Арт-терапія для вихованців Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням PDF Печать E-mail

 

З вересня місяця на базі Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням розпочався освітній проект за підтримки DVV International «Освіта дорослих в Україні». В рамках проекту, зокрема, Аллою Дмитрієвою, вчителем образотворчого мистецтва Бородянської ЗОШ №1, на протязі трьох місяців будуть проводитись заняття з арт-терапії для вихованців закладу.

 

 

 
Відкриття спортивного залу в Немішаївському агротехнічному коледжі PDF Печать E-mail

 

8 вересня заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Корнієнко спільно зі заступником голови Бородянської районної ради О.Черкашиним та іншими почесними гостями взяв участь в урочистостях, присвячених Дню фізичної культури і спорту, які відбулись в Немішаївському агротехнічному коледжі. Чільною подією цього дня стало відкриття оновленого спортивного залу, який стане ще одним осередком корисного дозвілля для студентів та викладачів.

Читати далі...
 
Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітних плат та зайнятості населення і засідання комісії з питань погашення заборгованості зі заробітних плат, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат PDF Печать E-mail

 

5 вересня голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітних плат та зайнятості населення і засідання комісії з питань погашення заборгованості зі з/п, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У рамках засідання обговорено питання стосовно своєчасності виплати заробітної плати ПАТ «Борекс» та погашення заборгованості до 15.09.2017 року. Також рекомендовано фіскальній службі підготувати інформацію по заборгованості щодо сплати податків.

Подробнее...
 
Засідання комісії з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail

 

28 серпня заступник  голови Бородянської районної державної адміністрації В.Корнієнко взяв участь у роботі чергового засідання комісії з питань захисту прав дитини,  організованому та проведеному службою у справах дітей та сім’ї  райдержадміністрації.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 43

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld