Суспільне життя
Протидія поширенню в Україні коронавірусу COVID-19 PDF Печать E-mail

Матеріали з протидії  поширенню в Україні коронавірусу COVID-19

 
Засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини PDF Печать E-mail

 


28 лютого т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Леонід Болясов провів чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, організованого та проведеного службою у справах дітей та сім’ї РДА.

Читати далі...
 
Робоча нарада PDF Печать E-mail

 

 

 

18 лютого  т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації  Леонід Болясов провів робочу нараду за участі заступника голови Бородянської районної ради Олексія Черкашинаначальника управління соціального захисту населення РДА Олени Боженко, заступника керуючої АТ «Ощадбанк» Галини Григораш, керівників відділів УСЗН РДА та структурних підрозділів райдержадміністрації, місцевого самоврядування, представниками підприємств надавачів житлово-комунальних послуг, ЗМІ.

Читати далі...
 
День науки в Немішаївському НВК PDF Печать E-mail

 

7 лютого керівник апарату Бородянської  райдержадміністрації Леонід Болясов та голова Бородянської райради Георгій Єрко відвідали освітню виставку сучасних засобів навчання та обладнання, яка сьогодні проходить в рамках відзначення Дня науки на базі Немішаївського НВК.

Метою зазначеного заходу є демонстрація електронного освітнього ресурсу, нових зразків навчального обладнання для шкільних природничих кабінетів та дивовижних експериментів мобільної лабораторії.

Читати далі...
 
Урочистості до Дня фізичної культури і спорту PDF Печать E-mail

 

 

15 вересня у Бородянці вібулись районні урочистості до Дня фізичної культури та спорту. Участь у заході взяли заступник голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, в.о. начальника  відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Максим Горай та багато інших почесних гостей.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 67
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld