Територіальний центр соціального обслуговування
Вітаю вас з сьогоднішнім святом, Днем вишиванки! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.05.2020 10:26

 

Вітаю вас з сьогоднішнім святом, Днем вишиванки! Не забувайте про своє коріння, пам'ятайте про те, звідки всі ми прийшли. Національна пам'ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти і передати нащадкам. Нехай ваше життя буде барвистим, як цей чудовий день! Бажаю вам здоровя, миру, добробуту та Божого Благословенння.

 

З повагою директор Бородянського районного територіального центру Ніна Слухай

 


 
Асоціація інноваційної цифрової освіти PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.05.2020 11:11

Асоціація інноваційної цифрової освіти

 
«Ніхто не забутий, ніщо не забуто» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.05.2020 06:39

 

 

8 травня до Дня пам’яті та  примирення, Дня перемоги над  нацизмом у Другій світовій  війні директор Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніна Слухай відвідала ветеранів війни, привітала зі святом та вручила продуктові набори. Бажаю Вам, дорогі наші ветерани, бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою!


 
Шановні ветерани війни, вдови, діти війни, усі наші співвітчизники! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.05.2020 06:35

 

 

Щиро вітаю Вас з світлим святом - Днем пам’яті і примирення та 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Схиляю голову в пошані перед ратним i трудовим подвигом наших батьків, дідів, рідних. Бажаю мирного неба, міцного здоров’я, злагоди, благополуччя. Назавжди залишиться в пам'яті подвиг тих, хто віддав життя за мирне небо над головою.

 

З повагою директор терцентру  Ніна Слухай

 


 
Допомога поруч PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.04.2020 08:31

 

 

Заплановано проведення 15-ї всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», з метою збору коштів на кардіореанімаційне медичне обладнання у дитячій лікарні країни. Акція відбуватиметься п’ятнадцятий рік поспіль і за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки.Щороку до акції долучається близько 20 тис. волонтерів по всій країні. У зв’язку з впровадженням карантинних заходів на території України, з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції термін проведення акції продовжено до кінця травня з фіналом 1 червня 2020 року. Всі  небайдужі люди можуть зайти на сайт sercedoserca.com.ua, через Приват24 або в терміналах чи касах банку за реквізитами: АТ  КБ  «ПРИВАТБАНК»  IBAN  UA  02  312378  0000026001053813052

ЄДРПОУ  34354227  МФО  312378

            Призначення платежу:  Благодійний внесок на закупівлю медичного

обладнання для Київської області.

            Просимо підтримати акцію «Серце до серця»!

 


 


Сторінка 1 із 97
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld