Територіальний центр соціального обслуговування
ЛІТЕРАТУРНИЙ ГУРТОК PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.03.2019 07:19

 

 

            14  березня  в відділенні денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено засідання  літературного  гуртка. Гурток провела  відвідувачка відділення денного перебування, в минулому вчитель української літератури, Ніна Цимбал, яка розповіла присутнім про життєвий шлях та творчість  Тараса Шевченка. Активними учасниками були: Галина Ситник, Ольга Бальжінімаєва та Володимир Цимбал, які прочитали вірші: «Мені 13 минало», «Катерина», «Думи мої думи». По закінченню гуртка Ніна Цимбал прочитала вірш «Заповіт».

 
"Клуб любителів співу" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.03.2019 07:17

 

 

13 березня у відділенні денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася репетиція аматорського колективу "Надвечір'я". Учасники колективу вивчали пісні: “А льон цвіте ”, “Де льони довгуни вилягали”, “Ой із гори на долину” та інші. Музичний керівник Олег Лич.

 


 
"ДОБРІ ГОСПОДАРІ" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.03.2019 07:15

 

 

            12 березня в відділенні денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено гурток на  тему : “Підготовка фруктових дерев до весни” Лекцію провела організатор з культурно-дозвіллєвої діяльності Надія Качан,  яка розповіла підопічним відділення, що підготовка саду до весни – дуже важлива робота для кожного садівника, який хоче отримати рясний урожай і не мучитися в боротьбі з хворобами. Саме в цей період в саду належить попрацювати по максимуму.


 
Жіноче свято для Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.03.2019 07:37

 

 

6 березня голова Бородянської районної державної адміністрації  Вадим Чередник, голова Бородянської районної ради Георгій Єркозаступник голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Боженко та селищний голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук  привітали відвідувачів та працівників районного територіального центру соціального обслуговування з Міжнародним жіночим днем 8 березня.

Читати далі...
 
ГУРТОК "ГОСПОДАРОЧКА" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.03.2019 07:15

 

 

         28 лютого  в відділенні денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  організатор з культурно-дозвіллєвої діяльності Надія Качан провела гурток Господарочка. Заняття гуртка включає теоретичну частину в якій проводилися бесіди з відвідувачами терцентру про правила етикету за столом та дізнатися про секрети домашнього затишку. Активною з відвідувачів була Валентина Федоренко.


 


Сторінка 1 із 54
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld