Територіальний центр соціального обслуговування
ПІЗНАЙ СЛОВО БОЖЕ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.01.2018 08:11

 

 

 

15 січня 2018 року у відділенні денного перебування проведено гурток «Пізнай слово Боже». На гурток був запрошений отець Хрисанф, який розповів про наступаюче свято Водохреща. Що у водохресний святвечір поставити на стіл, як розважитися і як брати цілющу водохресну воду.  Хрещення Господнє — одне з найдавніших християнських свят. Ще його називають "Єпіфанія" — явище, або "Феофанія" — Богоявлення. У це свято всі, почерпнувши води, приносять її додому і зберігають на весь рік, так як сьогодні освячені води; і відбувається явне знамення: ця вода в суті своїй не псується з часом, але, почерпнута сьогодні, вона цілий рік, а часто два і три роки, залишається неушкодженою і свіжої..

 
ВЕЧОРНИЦІ НА ПЕРЕДОДНІ СВЯТА ВАСИЛЯ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.01.2018 08:24

 

        

12 січня 2018 року в відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) пройшли вечорниці для підопічних нашого центру. На вечорниці завітали гості, молоді дівчата Немішаєвського коледжу, які колядували та співали щедрівки.

 

 

 

 
Музей вишивки PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.01.2018 10:08

 

      

   10 січня 2018 року підопічні відділення денного перебування відвідали музей українського костюма та української писанки. Музей знаходиться в державній установі "Науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів "Агроосвіта" Немішаївського агротехнічного коледжу. Виставку провела методист кабінету соціально-гуманітарної та виховної роботи- Степанова Ірина Олександрівна.  Екскурсовод розповіла про українські костюми, весільні рушники  Кіровоградської, Закарпатської та інших областей.  Музей налічує більше трьох тисяч українських писанок. Зусиллями викладачів та студентів в музеї зібрано багатий матеріал. Проходячи коридорами коледжу ми бачимо красиві картини, які зроблені також руками викладачів та студентів.

 

         "Дуже красиво, яскраво, вражаюче!!! Велике спасибі за цікаву екскурсію. Дякуємо!"  З повагою підопічні Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 
"САМ СОБІ ДИЗАЙНЕР" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.01.2018 09:09


      

   9 січня 2018 року в відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено гурток. Провела гурток, Буряк Наталія Анатоліївна, вчитель образотворчого мистецтва Бородянської СЗОШ I-III ступенів №2. Наталія Анатоліївна підготувала для наших підопічних цікаве заняття, на якому кожен міг себе відчути дизайнером, зробивши для своїх рідних, близьких подарунки у вигляді валентинок.

 
Колектив Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.01.2018 09:35

Від щирого серця  вітає  з Різдвом Христовим!
Бажа
є Вам і вашим родинам бути здоровими і щасливими, багатими і веселими, життєрадісними і усміхненими.

Хай Різдво з тим завітає,
Чого серце забажає.
Хай несе у кожну хату
Щастя, радості багато,
Хай смачна кутя Вам вдасться,
Хай в сім’ї панує щастя.
Щоб весела коляда
В хату радість принесла.
Христос рождається!

  


Сторінка 1 із 6
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld