Територіальний центр соціального обслуговування
Факультет "Краєзнавство" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.01.2019 07:37

 

 

17 січня підопічні відділення денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відвідали краєзнавчий музей Бородянщини, який знаходиться в районному Будинку культури. Мета екскурсії - любов до рідного краю, обізнаність, примноження цінностей національної культури .  Екскурсію провела заступник музею Тамара Угнівенко. У музей входять зібрання матеріалів і предметів з історії та культури селища та району. Відвідувачі побачили старовинні експонати якими користувалися в давні часи наші земляки, видатних діячів Бородянщини та інше. Відвідувачі музею почерпнули багато цікавої та корисної  інформації про історію нашого краю.


 
"Клуб любителів співу" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.01.2019 07:34

 

 

16 січня у відділенні денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася чергова репетиція аматорського колективу "Надвечір'я". На репетиції вивчали пісні: "За вікном легкий туман поплив", "Ой вербиченько", та інші. Музичний керівник Олег Лич.


 
ЛІТЕРАТУРНИЙ ГУРТОК PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.01.2019 07:33

 

 

            15  січня  в відділенні денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено засідання  літературного  гуртка,  присвячене  творчості  Анни Ахматової. Гурток провела  організатор з культурно-дозвіллєвої діяльності Надія Качан, яка читала вірші поетеси та обговорювала з відвідувачами творчість та біографію.


 
«Сійся-родися, жито- пшениця, всяка пашниця» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.01.2019 07:33

 

 

14 січня аматорський колектив «Надвечір’я»  підопічних відділення денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у співпраці з «Полудневою світлицею» відсвяткували свято Василя. Колектив «Надвечір’я» відвідувачів відділення денного перебування порадували всіх колядками, щедрівками та побажали гостям в Новому році міцного здоров’я, щастя, довгих літ та здійснення всіх бажань.


 
«Нова радість стала, яка небувала» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.01.2019 07:07

 

 

11 січня підопічні відділення денного перебування Бородянського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) заколядували та побажали здоров’я, успіхів у роботі, натхнення директору терцентру Ніні Слухай. Директор подякувала колядникам та віддячила їх подарунком.


 


Сторінка 1 із 49
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld