Освіта
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.07.2017 07:34

 

17 липня голова Бородянської районної державної адміністрації А.Анісімов провів робочу нараду з директорами опорних шкіл  Бородянського району за участі  заступника голови Бородянської РДА В.Корнієнка та начальника відділу освіти РДА В.Кухар.

Під час наради обговорено результати візиту на Бородянщину директора департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації В.Рогової, в рамках якого основну увагу було приділено створенню та належному забезпеченню опорних шкіл. Голова райдержадміністрації А.Анісімов наголосив, що потрібно приділити першочергову увагу здійсненню капітальних ремонтів в опорних закладах освіти району.

Обновлено ( 18.07.2017 07:36 )
Читати далі...
 
Апаратна нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.07.2017 07:26

 

17 липня голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов  провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді розглянуто питання підготовки ДНЗ та ЗНЗ району до нового навчального року, хід підготовки до наступного опалювального сезону, обговорено роботу за минулий тиждень та накреслено плани на поточний період.

Обновлено ( 18.07.2017 07:30 )
Читати далі...
 
Об’їзд головою Бородянської райдержадміністрації А.Анісімовим сіл та селищ району: Дружня та Микуличі PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.07.2017 22:00

 

10 липня головою Бородянської районної державної адміністрації А.Анісімовим розпочато об’їзд сіл та селищ району. В поїздці очільника району супроводжували голова Бородянської районної ради Г.Єрко,  заступник голови РДА В.Корнієнко, керівник апарату РДА Л.Болясов, начальник відділу освіти РДА В.Кухар, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату  РДА І.Тюпа-Гришина.

Обновлено ( 11.07.2017 22:02 )
Читати далі...
 
Випускний у бородянських ліцеїстів PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
01.07.2017 07:37

 

30 червня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий  узяв участь в урочистих зборах з нагоди вручення документів про освіту учням Бородянського професійного аграрного ліцею.

Цьогоріч 95 випускників вирушили зі стін навчального закладу в доросле життя, аби власними перемогами і здобутками, наснагою та молодою енергією  розбудовувати нашу незалежну європейську державу.

Читати далі...
 
Відкриття пришкільного літнього табору PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.06.2017 07:02

 

Літо – це пора розваг, відпочинку, загартування. Найкращий спосіб відпочинку – це, коли діти мають можливість спілкуватися, змагатися, вдосконалюватися, розвивати свої творчі можливості  під пильним доглядом вихователів. І що важливо - все це відбувається у вільній формі, коли вони мають вибір, можуть гратися, займатися цікавими справами.

02 червня відбулося урочисте відкриття пришкільного табору у Бородянській ЗОШ I-III ступенів №1. На урочистий захід завітали з привітаннями настоятель Свято-Михайлівського храму, протоієрей о. Віктор (Талько), селищний голова Сахарук О.В.,  начальник відділу освіти Бородянської РДА Кухар В.І., голова Бородянської районної ради Єрко  Г.М., заступник голови Бородянської районної ради Черкашин О.П., профконсультант Бородянсього районного центру зайнятості Абакумова Г.Ю. Всі гості побажали дітям активного і безпечного відпочинку, доброго настрою та знайти у таборі справжніх друзів. Також, профконсультант Бородянсього РЦЗ Абакумова Г.Ю. запросила школярів на екскурсію до центру зайнятості  для ознайомлення з різноманітним світом професій. Попередньо встановлено та погоджено з директорами шкіл графік профорієнтаційних заходів, зокрема, профорієнтаційних уроків у приміщенні центру.

Отже, старт літу відбувся. Попереду  ще багато дивовижних подорожей, веселих стартів, занять за інтересами, ігор.  Відкриття табору стало веселим святом, а час, проведений у  таборі, допоможе дітям відпочити, згуртуватися та цікаво провести час.

 

 

 

 


Сторінка 1 із 16

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld